Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izni ve lisansı eğitimi sunuları - Antalya

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Çevre İzni ve Lisansı Eğitimi Antalya Ocak 2011 Sunuları ilk kez cevremuhendisleri.net aracılığıyla sizlerle ::::::::::::::::::>>>

2 part halinde 21 adet döküman bulunmaktadır..

Ekli Dosyalar:

2. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

Can bey teşekkürler paylaşım için...

3. Öner Gülbahar

Öner Gülbahar CMNet Üyesi

4. Orhan Kaan Türk

Orhan Kaan Türk CMNet Üyesi

Gerçekten çok teşekkürler ...

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

6. ibrahim87

ibrahim87 CMNet Üyesi

Can bey çok makbule geçti. Teşekkür ederiz.

7. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

rica ederim ibrahim bey..

8. melis

melis CMNet Üyesi

Çok teŞekkÜr ederİz.:)

9. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Arkadaşlar foruma yazdıklarıma cevap geldiğinde mail bildirilmesi gibi bir ayar var mı? Bir de böyle bilgilerin paylaşılması ya da yazılması durumunda bu iletinin "beğenilmesi" ya da "puanlanması" ve bu puanların ana ekranda görüntülenmesi gibi bir önerim var. Bu paylaşım bende böyle bir fikir uyandırdı.

10. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Foruma yazdığınız konulara cevap geldiğinde mail ile uyarı alabilirsiniz. Ayarlar kısmından bunu düzenleyebilirsiniz.
    Ayrıca kişilere teşekkür butonu bulunmakta. Yorumların altında bulabilirsiniz.

11. Orçun Kurtar

Orçun Kurtar CMNet Üyesi

12. gozdeysr88

gozdeysr88 CMNet Üyesi

çok teşekkür ederiz Can Bey :'))

13. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

14. jackalcelep

jackalcelep CMNet Üyesi

15. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

çok teşekkürler Can Bey...

16. eygo

eygo CMNet Üyesi

teşekkürler

17. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim can bey..

18. Ceyda Kazancioglu

Ceyda Kazancioglu CMNet Üyesi

Teşekkürler Can Bey...

19. muratcglyn

muratcglyn CMNet Üyesi

20. Meltem Mermeroluk

Meltem Mermeroluk CMNet Üyesi

teşekkürler can bey....

Çevre izni ve lisansı eğitimi sunuları - Antalya konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre izni lisansı ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

Kocaeli İl temsilciliğinde 1-2 Nisan 2011 de düzenlenmiş olan ÇEVRE İZNİ LİSANSI VE YAZILIM PORTALI KULLANIMI EĞİTİMİ nin notlarına sahip olan arkadaşlar paylaşabilirler mi? Ya da tekrar düzenlenmesine ait bilginiz var mı?
  2. Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi (ANTALYA)

Sayın İlgili; T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, "Çevre Görevlisi Belgesi"olan kişilere yönelik, “Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi” düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları tarafından üç günlük bir eğitim...
  3. Uygulamalı çevre görevlisi eğitimi - antalya (manavgat, antalya)

T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü öncülüğünde, Vakfımız ile birlikte Ekim, Kasım ve Aralık aylarında Antalya’da her ay iki grup halinde olmak üzere, daha önceki dönemlerde Çevre Görevlisi Sınavınında başarılı olmuş kişilere yönelik, "Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi" düzenlenecektir. Bakanlığımız uzmanları...
  4. TÜÇEV (Antalya- Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Hk.

[FONT=Georgia]Arkadaşlar Merhaba; [FONT=Georgia]"TÜÇEV" eğitim programındaki izlenimlerimi ve düşüncelerimi paylaşmak istedim. Yaklaşık 150 kişilik katılımcı sayısı ile uygulamalı olarak eğitim verdim. Eğitimlerim 2 gün sürdü. Katılımcılara hem test ortamında hemde gerçek kayıtlar üzerinde uygulamalı olarak detaylı şekilde eğitim verdim. Adım adım Çevre Bilgi Sistemi ve e-çevre...
  5. TÜÇEV (SUNUMLARIM - Antalya-Ekim 2012) Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi

Arkadaşlar TÜÇEV'in eğitim seminerine katılamayan çevre mühendisi ve çevre görevlisi kullanıcıları için slayt ve sunumlarımı paylaşmak istiyorum. Rar dosyası olduğu için öncelikle çıkarmanız gerekmektedir Not: Bu bilgileri başka bir yerde bulamazsınız. Saygılarımla...