Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre İzni

Konu, 'ARŞİV' kısmında Erdem2006 tarafından paylaşıldı.

 1. Erdem2006

  Erdem2006 CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,

  Geçici faaliyet belgesi aldığımız plastik geri dönüşüm firması için, izin belgesini alma aşamasında, "ambalaj atığı geri kazanım lisansı" için benden, "Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi" isteniyor. Bu belge hakkında benim bilgim yok, Bu belge nerden temin edilebilir, başka bir ismi var mı?
  Bir de bu formlar doldurulduğunda, bakanlıktan veya il çevreden ne zaman kontrol için gelirler? Belediye ile yapılması gereken bir işlem var mı?
  Bu konularda sıkıntılarım var, yardımınızı bekliyorum.
   
 2. Tuba Güneşli

  Tuba Güneşli CMNet Üyesi

  merhaba,
  2 sene önce Lisans alırken TSE Deney Laboratuarları ndan -gebze/kocaeli- rapor almıştım. geçen süre zarfında herhangi bir değişiklik olmadıysa sanırım buradan halledebilirsiniz. telefonla görüşün sizi yönlendireceklerdir. form doldurup, ödeme dekontu ile birlikte numune göndermeniz gerekecektir.
  bunun dışında sadece gdt ile ilgili işlem yürütecekseniz yani tat yoksa işin içinde belediye ile ilgili işlem olmaması gerekir.
  son olarak da kontrol için gelecekleri zaman belli olmaz, il çevredeki arkadaşların plan programına bağlı bu,,eğer dosyanızın kimde olduğunu biliyorsanız onunla sürekli iletişim halinde olmanız yararınızadır.
  umarım yardımcı olabilmişimdir,,kolay gelsin, iyi çalışmalar..
   
  irem ezgi kahraman bunu beğendi.
 3. Erdem2006

  Erdem2006 CMNet Üyesi

  Deney laboratuvarını bulup, bilgi alacağım. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
   
Ben dün mobil imza ile imzaladım. Bakalım beklioz [ATTACH]
10 Haziran 2017
164
1
Arkadaşlar cevre görevlisi belgesi başvurusu yapacağım ancak verdikleri siteye (http://www.uzaktanegitimcsb.gov.tr) erişemiyorum siteye girdiğimde 403 Forbidden hatası veriyor bunun sebebini yada çözümünü bilen birisi varmı ?
21 Temmuz 2017
4
0
:(
14 Temmuz 2017
3
0
Ben dün mobil imza ile imzaladım. Bakalım beklioz [ATTACH]
10 Haziran 2017
164
1
vze işlemleri yenileme sekmesini tıklayınca ozaman eminmisiniz mi bişey soruyor. sonra aşağıdaki ekran çıkıyor işte [ATTACH] sizin ki belge yenileme olduğu için tekrar tekrar eğitim bilgisi girmenize gerek yok, ben daha yenı belge başvurusu...
10 Haziran 2017
164
1
hayırlı olsun :) izin lisanstaki referans numarasını nerden gördünüz vize işlemleri nedeniyle deyince veriyor numara Ben yeni belge başvurusu yapıyorumfakat eğitim bilgilerini yüklerken imzalamada sorun yaşıyorum. Sürekli imzalama seçeneği...
10 Haziran 2017
164
0
[ATTACH] İl müdürlüğüne onaylatmak için de gittik ama yeşilolması için ne kadar süre var bilen var mı?
9 Nisan 2017
43
0
çevre görevlisi belgesi başvurumu yapmak için eğitim bilgileri kısmına geldiğimde orada diploma ve katılım belgesi yükleme işlemi gerçekleştiriyorum. kaydet butonuna bastığımda e imza sayfası çıkıyor. e imza ile imzala dediğimde parola ekranı...
2 Temmuz 2017
61
1