Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre İzni

Konu, 'ARŞİV' kısmında Erdem2006 tarafından paylaşıldı.

 1. Erdem2006

  Erdem2006 CMNet Üyesi

  Merhaba arkadaşlar,

  Geçici faaliyet belgesi aldığımız plastik geri dönüşüm firması için, izin belgesini alma aşamasında, "ambalaj atığı geri kazanım lisansı" için benden, "Geri dönüşüm sonunda elde edilen ürünün standardına ve ürünün satışa uygunluğuna ilişkin izin belgesi" isteniyor. Bu belge hakkında benim bilgim yok, Bu belge nerden temin edilebilir, başka bir ismi var mı?
  Bir de bu formlar doldurulduğunda, bakanlıktan veya il çevreden ne zaman kontrol için gelirler? Belediye ile yapılması gereken bir işlem var mı?
  Bu konularda sıkıntılarım var, yardımınızı bekliyorum.
   
 2. Tuba Güneşli

  Tuba Güneşli CMNet Üyesi

  merhaba,
  2 sene önce Lisans alırken TSE Deney Laboratuarları ndan -gebze/kocaeli- rapor almıştım. geçen süre zarfında herhangi bir değişiklik olmadıysa sanırım buradan halledebilirsiniz. telefonla görüşün sizi yönlendireceklerdir. form doldurup, ödeme dekontu ile birlikte numune göndermeniz gerekecektir.
  bunun dışında sadece gdt ile ilgili işlem yürütecekseniz yani tat yoksa işin içinde belediye ile ilgili işlem olmaması gerekir.
  son olarak da kontrol için gelecekleri zaman belli olmaz, il çevredeki arkadaşların plan programına bağlı bu,,eğer dosyanızın kimde olduğunu biliyorsanız onunla sürekli iletişim halinde olmanız yararınızadır.
  umarım yardımcı olabilmişimdir,,kolay gelsin, iyi çalışmalar..
   
  irem ezgi kahraman bunu beğendi.
 3. Erdem2006

  Erdem2006 CMNet Üyesi

  Deney laboratuvarını bulup, bilgi alacağım. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.