Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre kazalari ile ilgili sunum

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Nilay Öztürk tarafından paylaşıldı.

1. Nilay Öztürk

Nilay Öztürk CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Çevre kazaları ile ilgili sunuma ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2. Burcu Atay

Burcu Atay Misafir

elinde sunum olan var mı acaba?

Çevre kazalari ile ilgili sunum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Danışmanlık veya çevre ile ilgili ölçüm analiz laboratuvarı açmak hakkında...

Herkese selamlar çevre mühendisliğinin kapsamı aslındagerçekten çok güzel bence, bir çevre mühendisi olarak yapabileceğimiz bir sürü iş var fakat genelde ekonominin talep değilde arz tarafında yer aldığı için yaptığımız işler fabrika sahipleri ve üreticiler genelde çevre mevzuatını çevre ile ilgili işleri pek sevmezler yinede kanunlar gereği çed raporları hazırlanmalı ölçümler yapılmalıdır...
  2. çevre mühendisliğinde iş kazaları

öncelikle herkese merhabalar.iş güvenliği ve çevre sağlığı dersini alıyorum.çevre mühendisliğinde karşılaşılan iş kazaları olayları ve bunları önleyecek tedbirler neler olmalıdır? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum
  3. Çevre afiş sunum

arkadaşlar fabrika içerisinde çevre panolarımız var buralarda aylık olarak değişim yapıyoruz. Elimdeki afişler, bilgilendirici yazıların büyük bir kısmı bitti. Çalışanların dikkatini çekici Çevre ve atıklar konusunda elinde afiş sunum resim v.b. bulunan arkadaşlar paylaşabilirmisiniz?
  4. Hava kirliliği ve kontrolü yönetmeliği ile ilgili sunum lazım

pazartesi anlatmamız lazım yardımcı olabilecek var mı?
  5. Çevre mühendisliğinde ki iş kazaları ve bunları önleme yöntemleri

Merhaba arkadaşlar; Çevre Mühendisliğinde meydana gelen kazalar ve bunları önleme yöntemleri ile ilgili çok acil dökümana ihtiyacım var. Bu konuyla ilgili paylaşımda bulunulmuş ancak döküman yetersiz. Biraz daha bilgi paylaşımı yapılabilir mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...