• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre kontrolleri periyotları ( hap bilgi gibi)

H.Yeliz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
bsm
Merhaba arkadaşlar,

Danışmanlık işinde hiç çalışmadım. Kanunu ve Yönetmelikleri başladım okumaya ama elimde de isg sınavlarına çalışırken ki gibi hap bilgi niteliğinde kısa kısa bilgiler olsun istiyorum. Mesela hangi periyotlarla numuneler alınır, ne zaman bildirimler yapılır gibi. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba ?

@jn6zo hazırladığınız dokümana göre sanki "Temiz Üretim Planını tüm tekstil firmaları hazırlamalı" gibi bir anlam çıkardım. İzin sürecinin altına aldığınız not gibi bu bölümünde altına not alsanız daha mı iyi olurdu acaba.

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE ENTEGRE KİRLİLİK ÖNLEME VE KONTROL TEBLİĞİ

Haşıllama, yıkama, haşıl sökme, merserizasyon, ağartma, boyama-baskı, apre ve diğer terbiye işlemlerinin gerçekleştirildiği kurulu kapasitesi 10 ton/gün üzerinde olan tekstil tesisleri bu Tebliğ hükümlerine tabidir.