Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre koruma çöp toplama personel eğitimi modüler programı (yeterliğe dayalı) 2009

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında seyaher tarafından paylaşıldı.

1. seyaher

seyaher CMNet Üyesi

merhaba belediyelerde çöp toplama taşıma hizmetlerini idare eden meslektaşlarım çöp toplama personellerinin halk eğitim merkezleri tarafından yeterliliiğe dayalı sertifika programı uygulamaları var. sizde personellerinizin sertifika eğitimlerine başlayabilirsiniz bulunduğunuz yerde ki halk eğitim merkezi ile iletişime geçin.Bu şeklide personel kalite standartınızı yükseltmiş olursunuz
    internete .

http://cygm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/alanprogramlari/cevrekoruma/beceri/cop_toplama.html

Eğitim 2 aşamalı 1-çevre koruma katı atıkalrın toplanması 2-iş sağlığı ve güvenliği

2. ayşegülik

ayşegülik CMNet Üyesi

Merhaba;
    Belediye olarak temizlik işleri personelimize vereceğimiz çöp toplama personel eğitimindeki ilk aşama olan katı atıkların toplanması ile ilgili bir sunum hazırlamak istiyorum.Konu ile ilgili birkaç çalışmam var,fakat güçlendirmek istiyorum.Elinde bu konu ile ilgili çalışması olan arkadaş varsa rica edebilir miyim?.Personelimizin anlayacağı dilde çok fazla teknik terimler içermeyen görsel açıklamalarla güçlendirilmiş bir çalışma olsun istiyorum.Teşekkürler

3. Ö.AK

Ö.AK CMNet Üyesi

merhaba, eğer elinizde çöp toplama personel eğitimindeki ilk aşama olan katı atıkların toplanması ile ilgili bir sunum varsa, ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim. kısa bir süre içerisinde konu ile ilgili sunum hazırlamam gerek ve elimde bununla ilgili hiç bir veri yok...

4. ayşegülik

ayşegülik CMNet Üyesi

Daha önceden yapılmış bir çalışmaya elimdeki Milli eğitim bakanlığının yayınlamış olduğu ''Çevre Koruma katı atık toplama'' dosyasından eklemeler yaparak kendim bir sunum hazırladım.Sizde böyle yapabilirsiniz.

Çevre koruma çöp toplama personel eğitimi modüler programı (yeterliğe dayalı) 2009 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "KAMULAŞTIRMA BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ" 23-24 Ekim 2009

SAYIN LİSTE ÜYELERİ, Kamulaştırma Davalarında Bilirkişi Olarak Görev Yapacakların Nitelikleri ve Çalışma Esaslarına İlişkin Yönetmelik ve TMMOB Kamulaştırma Davalarında Bilirkişi Olarak Görev Yapacak Mühendis, Mimar Şehir Plancılarının Nitelikleri, Belgelendirilmesi ve Çalışma Koşullarına İlişkin Usul ve Esasları gereği Odamız, 2010 yılı bilirkişi listelerini, sadece belge verdiği meslek...
  2. 7 aralık 2009 tarihinde düzenlenecek olan çevre görevlisi eğitimi

7 aralık 2009 tarihinde düzenlenecek olan çevre görevlisi eğitimi katılımcı listesi
  3. Lpg yetkili personel (pompacı) eğitimi

Sayın Liste Üyeleri, Şubemiz 27 Temmuz 2010 tarihinde "LPG YETKİLİ PERSONEL (POMPACI) EĞİTİMİ”ni gerçekleştirecektir. Eğitim ile ilgili bilgiler aşağıda ilgilerinize sunulmuştur. Saygılarımızla, TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi İletişim telefonu: 0212 245 89 15 e-posta: egitimist@cmo. org.tr Eğitimin Konusu : "LPG YETKİLİ...