Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre lisans

Konu, 'ARŞİV' kısmında beyazsu tarafından paylaşıldı.

1. beyazsu

beyazsu CMNet Üyesi

merhabalar,
    çevre lisansı firmanın faaliyet gösterdiği adrese göremi alınır ?

Şu an halihazırda kağıt larımızı verdiğimiz firmanın toplama ayırma belgesinde adresi Bolu olarak görünüyor. bizim kağıtlarımızı istanbuldaki yerinde topluyor. İstanbuldaki yeri içinde toplama ayırma belgesi olmalımı?

Teşekkürler..

2. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

çevre lisansı firmanın faaliyet gösterdiği yerde olur adres başka yerdeyse olmaz. hangi adreste hangi faaliyet yapiliyorsa lisans ona göre hazırlanmali

ATF de yer alan miktar, saat ve yer bilgisi dışındakiler bildirim formundan direkt geliyor zaten. Atık transfer formu oluşturduktan sonra bildirim listesinde durum kısmına yeşil simge ekleniyor transfer yapıldığına dair. Bildirime tıklayınca da...
1 Ağustos 2017
6
0
siteye girdiğim zaman hata alıyorum [ATTACH] eğitim başvurusu yapan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. [ATTACH]
28 Temmuz 2017
2
0
diploma hazırlık aşamasında olduğu için bunu transkript üzerinde anlatan bi yazı var. diploma numarası falanda var. çevre görevlisene başvuru için yeterli olur mu?[ATTACH]
2 Ağustos 2017
7
0
@Hamza Ay Danışmanlığını yapmakta olduğumuz vs vs vs.................İdari para cezasının taksitlendirilmesi konusunda; Bilgilerinizi ve gereğini arz ederiz. şeklinde il çevreye dilekçe vermişiz idari yaptırım kararını da ek olarak koymuşuz, il...
17 Ağustos 2017
3
2
fotoğrafta karışık şekilde olan iki malzemeyi birbirinden en kolay şekilde nasıl ayırır ve ayırt edebiliriz, yardımcı olabilir misiniz ? [ATTACH]
11 Eylül 2017
2
0
Sağ kolonda Atık Transfer başlığı altında bildirimler bölümünden ilgili atık bildirimini seçip, sayfanın en altında yer alan YENİ KAYIT' a tıklayarak atık transfer formunu oluşturuyorsun. [ATTACH] [ATTACH]
1 Ağustos 2017
6
0
burdan sonra arkadaşlar imzalaya basıyorum ama hiç bişi gelmyor e imzada takılı ama sorun ne anlamadım yardımcı olabilcek varmı
13 Ağustos 2017
0
0
Sağ kolonda Atık Transfer başlığı altında bildirimler bölümünden ilgili atık bildirimini seçip, sayfanın en altında yer alan YENİ KAYIT' a tıklayarak atık transfer formunu oluşturuyorsun. [ATTACH] [ATTACH]
1 Ağustos 2017
6
0