Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Lisansı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sevil Eryılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Sevil Eryılmaz

Sevil Eryılmaz CMNet Üyesi

Merhabalar. Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisans Hakkında Yönetmelik kapsamında firmamızın hangi listede olduğumuzu nasıl öğreniyoruz ve bunun dışında ise eğer Çevre lisansı almamız gerekiyor mu? Yardımcı olurmusunuzzz???

2. Nurullah Özdemir

Nurullah Özdemir CMNet Üyesi

KAPASİTE RAPORUNUZA GÖRE DEĞERLENDİRME YAPIN SEVİL HANIM..

3. Sevil Eryılmaz

Sevil Eryılmaz CMNet Üyesi

Teşekkür ederim aradığımı buldum:)

Çevre Lisansı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre izni ve lisansı eğitimi sunuları - Antalya

Çevre İzni ve Lisansı Eğitimi Antalya Ocak 2011 Sunuları ilk kez cevremuhendisleri.net aracılığıyla sizlerle ::::::::::::::::::>>> 2 part halinde 21 adet döküman bulunmaktadır..
  2. Çevre izin ve lisansı

arkadaslar cevre izni ve cevre lisansı arasındaki farkı tam olarak acıklayabılılırmısınız?cevre ıznı nereler ıcın gereklı ve cevre ıznı alabılmek ıcın neler gerekıyo.aynı sekılde lisasn için yardım beklıorum
  3. ÇKAGİLHY ve Çevre Lisansı Uygulamaları - Ufuk Türkmen

TUÇEV Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Sueno Hotel Ekim-2012 Arkadaşlar, Ufuk Türkmen Bey' in "ÇKAGİLHY ve Çevre Lisansı Uygulamaları" adlı sunumu ekte bilgilerinize sunulmuştur. ÇKAGİLHY: Çevre Kanunca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik
  4. Çevre lisansı

Arkadaşlar çevre şehircilikten firmama çevre izni alınması konusunda yazı geldi.firma daha önce çevre izniyle ilgili başvuru yapmış.benim çevre lisansıyla ilgilide başvuru yapmam gerekiyor mu,çevre lisansı başvurusunu hangi durumda yapıyoruz.(fabrikalar mermer ve parke üzerine, atık suyunu arıtıp kullanıyor,osb de)
  5. Çevre lisansı için yardım.

Arkadaşlar, lisans için istenen belgede ürün standartı yaptırmak için TSE 'den belge alabilmemiz gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Geri dönüşüm lisansı almak için ürünün TSE standartına uygun olduguna dair belge almamız lazım. Bunun için de TSE'nin darbe mukavemeti testi için verdiği ölçüye uygun kalıp elimizde yok. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim . Yönetici editi:...