Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Mevzuatı Eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ

26 - 27 ŞUBAT 2009

(550 YTL+KDV )
    Ayşegül NUHOĞLU
    Çevre Yük.Müh
    Yönetim Sistemleri Uzmanı
    ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetcisi
    CMC (Certified Management Consultant)

KAYIT YAPTIRMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN [​IMG]
    Endüstri Tesislerinden Kaynaklanan Hava Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği
    Su Kirliliği Kontrolü Yönetmeliği
    Katı Atıkların Kontrolü Yönetmeliği
    Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği
    Toprak Kirliliğin Kontrolü Yönetmeliği
    Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği
    Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği
    Tehlikeli Kimyasallar Yönetmeliği
    Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği
    Çevre Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği
    Ambalaj Atıklarını Kontrolü Yönetmeliği
    Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeliği
    Bitkisel Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği
    Çevre Denetimi Yönetmeliği

Çevre Mevzuatı Eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cevre Mevzuati Egitimi

Calistigim Danismanlik sirketi cevre mevzuati egitimi vermek istiyor. Hangi sartlari yerine getirmemiz gerektigini iceren bir link tavsiye edebilirmisiniz . Yada bu konuda bilgisi olan arkadaslarimiz bana yardimci olabilirlerse cok sevinirim. Simdiden cok tesekkurler
  2. Çevre Mevzuatı Eğitimi / İSTANBUL

Arkadaşlar gidip gitmeme konusunda kararsızım, sizce ne kadar yardımcı olacaktır?? Daha önce bu eğitimi alan varmı acaba aramızda?? http://istanbul.cmo.org.tr/index.php/istanbul-egitim/247-egitim
  3. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  4. Plastik ve Geri Dönüşüm Sektöründe Çevre Mevzuatı Eğitimi

Merhabalar, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzin ve Lisans Dairesi Şube Müdürü Yalçın Karacaile Bakanlık Çevre Mühendisi Cem Ferda Tuncer'in de katılımıyla Plastik ve geri dönüşüm sektöründe çevre mevzuatı ile ilgili bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecektir. Bakanlık yetkililerine sorularınızı yöneltebileceğiniz...
  5. Çevre mevzuatı eğitimi - 13 aralık 2013

ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ 13 ARALIK 2013 Eğitim İçeriği -Çevre Bilgi Sisteminde Karşılaşılan sorunlar -Çevre İzni almanız gerekiyor mu? -Çevre Görevlisi bulundurmanız gerekiyor mu? -Çevre Mevzuatı gereği alınması gerekli İzinler, Beyanlar ve Kayıtlar nelerdir? -Çevre Mevzuatı hangi cezaları öngörüyor? -Mevzuat Listesi - Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelik -...