Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" (eğitim Duyurusu)

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

Sayın Yetkili;

UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak 9 Ocak Pazartesi ve 20 Ocak Cuma günü 09:00 - 17:00 saatleri arasında "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ile ilgili eğitim düzenlenecektir.

Eğitim duyuru broşürü ve kayıt formu ekte bilginize sunulmuştur.
    Eğitime katılacak olan her bir katılımcı için ekteki kayıt formunun doldurularak tarafımıza e-mail yoluyla iletilmesini rica ederiz.

Görüşmek dileğiyle.
    İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" (eğitim Duyurusu) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı"- Eğitim Duyurusu!

Sayın Yetkili; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 17 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ve 24 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi"...
  2. Danışmanlık kapsamında eğitim

Danışmanı olduğum firmaya eğitim vereceğim, eğitimle ilgili neler sunabilirim yada eğitimle ilgili elinde dökümanı olan varsa paylaşabılırmı?
  3. ÇEVRE MEVZUATLARI

Bilginize....
  4. Uygulamalı Karbon Ayakizi Hesabı Eğitim Duyurusu (Uenco - Kartal Titanic Hotel)

Sayın İlgili, 28 Haziran 2012 Perşembe ve 29 Haziran 2012 Cuma Günleri, Kartal Titanic Otel' de, ISO 14064-KISIM 1. SERA GAZI EMİSYONLARI ENVANTERİ VE KARBON AYAKİZİ HESABI UYGULAMALI EĞİTİMİ düzenlenecektir. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika da verilecektir. Detaylı bilgi için, eğitim duyuru broşürü ekte bilginize sunulmuştur. Eğitime katılmak isteyenlerin; "Eğitim...
  5. Rusya'da nükleer mühendislik alanında 2013 senesi eğitim programı sınav duyurusu

1. Genel bilgi ve adaylarda aranan şartlar: 1.1. Eylül 2013 tarihinde başlayacak akademik dönemde Rusya Federasyonu’nda Ulusal Nükleer Araştırma Üniversitesi Moskova Fizik Mühendisliği Enstitüsü’nde (MEPhI) eğitim almak üzere Türkiye'deki üniversitelerin Fen-Edebiyat ve Mühendislik Fakülteleri’nin, fizik ve/veya matematik derslerinin okutulduğu tüm bölümlerinin hali hazırda “1., 2., 3. ve 4....