Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre müh. Odası kayıt

Konu, 'ARŞİV' kısmında Hakan Demir tarafından paylaşıldı.

 1. Hakan Demir

  Hakan Demir Misafir

  Merhaba, ÇMO'ya kayıt ile ilgili bir sorum var. İstenen belgelerde "diploma veya çıkış belgesi aslı gibidir örneği" yazıyor. Sorun şu ki geçici mezuniyet belgemin orjinaline askerlik şubesi el koydu. Elimde sadece renkli fotokopisi kaldı. Acaba bununla gitsem kayıtta bir sıkıntı olur mu?
   
 2. Serkan Kala

  Serkan Kala CMNet Üyesi

  2 adet diploma veya çıkış belgesi aslı gibidir örneği olması lazım.yani 2 tane fotokopisi lazım veya çıkış belgesi çünkü kimsede 2 tane diploma yok.bende kayıt olurken 2 tane fotokopi götürmüştüm sorun olmadı. sende renkli çıktığı olduğu için sorun olmaz onun fotokopisini çektirmen lazım renkli çıktıyı yollama bence.yine emin olamıyorsan eğer çmo yu arayabilirsin genel merkez çünkü bütün kayıt işlemleri orda yapılıyor.
   
 3. Hakan Demir

  Hakan Demir Misafir

 4. Uğurhan Korkmaz

  Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

  Geçici mezuniyet belgesinin orjinaline askerlik şubesi el koymaz. Geçici mezuniyet belgesinin aslı gibidir olanını askerlik şubesine vermeniz yeterli olurdu. Bildiğim kadarıyla geçici mezuniyet belgesi bir kere veriliyor. Bu yüzden aslının sende kalması gerekir.
   
 5. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Askerlik şubesine renkli fotokopi vermiştim. Hiçbir yere aslını vermeyin sonra çıkarmak için bir sürü uğraşırsınız. Kimbilir belgeniz şimdi nerededir. Odaya kayıt olurken de renkli fotokopi verseniz sıkıntı çıkacağını sanmıyorum..