Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre müh. Odası kayıt

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Hakan Demir tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Demir

Hakan Demir Misafir

Merhaba, ÇMO'ya kayıt ile ilgili bir sorum var. İstenen belgelerde "diploma veya çıkış belgesi aslı gibidir örneği" yazıyor. Sorun şu ki geçici mezuniyet belgemin orjinaline askerlik şubesi el koydu. Elimde sadece renkli fotokopisi kaldı. Acaba bununla gitsem kayıtta bir sıkıntı olur mu?

2. Serkan Kala

Serkan Kala CMNet Üyesi

2 adet diploma veya çıkış belgesi aslı gibidir örneği olması lazım.yani 2 tane fotokopisi lazım veya çıkış belgesi çünkü kimsede 2 tane diploma yok.bende kayıt olurken 2 tane fotokopi götürmüştüm sorun olmadı. sende renkli çıktığı olduğu için sorun olmaz onun fotokopisini çektirmen lazım renkli çıktıyı yollama bence.yine emin olamıyorsan eğer çmo yu arayabilirsin genel merkez çünkü bütün kayıt işlemleri orda yapılıyor.

3. Hakan Demir

Hakan Demir Misafir

4. Uğurhan Korkmaz

Uğurhan Korkmaz CMNet Üyesi

Geçici mezuniyet belgesinin orjinaline askerlik şubesi el koymaz. Geçici mezuniyet belgesinin aslı gibidir olanını askerlik şubesine vermeniz yeterli olurdu. Bildiğim kadarıyla geçici mezuniyet belgesi bir kere veriliyor. Bu yüzden aslının sende kalması gerekir.

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Askerlik şubesine renkli fotokopi vermiştim. Hiçbir yere aslını vermeyin sonra çıkarmak için bir sürü uğraşırsınız. Kimbilir belgeniz şimdi nerededir. Odaya kayıt olurken de renkli fotokopi verseniz sıkıntı çıkacağını sanmıyorum..

Çevre müh. Odası kayıt konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Çevre Mühendisleri Odası 'sen sus

Çevre Mühendisleri Odası, sen sus! GÜVEN EKEN 06/07/2011 Kağıda düşen cesur söz, mermiden daha güçlüdür. Mayıs ayının başıydı. Kütahya’daki gümüş madeninin siyanür havuzları bir bir patlıyordu. Olayın hemen ardından bölgeye giden Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Murat Taşdemir’in verdiği bilgileri basın yoluyla takip etmeye başladık. Taşdemir, ‘Türkiye’nin iyi ki bir Çevre...
  3. Çevre mühendisleri odası

Merhaba Arkadaşlar, Çevre Mühendisi olarak Bursa ilinde çevre mühendisleri odasının bulunmamasından rahatsızlık duyuyorum. Bursa da ikamet edenlerle bir araya gelerek odamızı tekrar aktif hale getirebileceğimizi düşünüyorum. Ancak hangi aşamaları izlemek gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda neler yapılabilir?
  4. Çevre mühendisleri odasına kayıt

ilk kayıt ucreti ne kadar acaba aidat olarak mi yatirilicak yoksa http://www.cmo.org.tr/uyelik/uyelik_ucretleri.php burda 5 tl yaziyor onu mu yatiracagiz kart ucretinin yaninda. Ayrica internet uzerinden yatirmalarda sorun oluyor mu? bir de benim mezun oldugum tarih uzerinden 7 ay gecti.