Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisi iş arıyor

Konu, 'Üniversite Tanıtımları' kısmında aldemir072 tarafından paylaşıldı.

1. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

yaklaşık bir bucuk yıl danışmanlık firmasında çalıştım ve şimdi işsizim...

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

dostum Allah yardımcın olsun. işsizlik zor iş.

3. H. Mustafa Pekçetin

H. Mustafa Pekçetin CMNet Üyesi

@aldemir072 Merhaba, Gebze civarında çalışabilir misin?

4. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Ankara'da danışmanlık sektöründe çalışmak isteyen varsa cv'lerini bana ulaştırsınlar yardımcı olmaya çalışırım. Ayrıca çevre analiz laboratuvarında da deneyim sahibi arkadaşlar varsa ve iş arıyorlarsa cv'lerini paylaşabilirler.

5. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

istanbul taraflarına gelmeyi pek tercih etmiyorum çok saol

H. Mustafa Pekçetin bunu beğendi.
  6. Tolgay Doğan

Tolgay Doğan CMNet Üyesi

Antalya da çalışabilecek varsa bana ulaşabilir. 0531 921 6412

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bursa'da Kalite Sistem Elemanı olarak çalışabilecek Çevre Mühendisi varsa benimle irtibata geçebilirler.

8. Burak Dumlu

Burak Dumlu CMNet Üyesi

Çevre görevlisi şartı 5 iken arıyorduk bulamıyorduk şimdi 3 düşünce gerek kalmadı.
    3 olmayaydı beş olarak kalaydı iyiydi.

Nihal Ş. Aksoy ve Erol DALKILINÇ bunu beğendi.
  9. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

MaaşAllah :)
    Gerçekten içimden geldi bunu söylemek. 2009 yılında mezun olurken forumlarda iş olanaklarını araştırıyordum. Çevre Görevlisi kavramı tartışmaya açık elbette ancak gerek Çevre Danışmanlığı sektöründe olsun gerek laboratuvar gerek kalite gerek İSG alanında istihdamın eskiye nazaran biraz daha artmış görünmesi sanırım iyi bir şey. Umarım çok daha iyi bir geleceğe hem mesleğimiz hem de ülkemizin gelişimi adına ilerleriz.
    İş arayan arkadaşım umarım en yakın zamanda dilediğin gibi bir iş bulursun.

Pınar Pelit Demir ve Melih Coşar bunu beğendi.
  10. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

çevre mühendisi olarak asıl önemli olanın mesleğimizin gerekliliklerini nerede çalışırsak çalışalım en iyi şekilde yerine getirmektir.
    ticari amaçlı, formalite amaçlı çevre mühendisliğinin yapılmaması herkesin mesleğin temel yargılarına sahip çıkması dilegimdir.

Gözde Yaşar ve Nihal Ş. Aksoy bunu beğendi.
  11. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

Herkese Merhaba,

Konu yeni bir iş o nedenle ben de bir bilgiyi edinmek istiyorum sizlerden, paylaşırsanız çok memnun olurum. En az 3 yıl ve 2 yıl tecrübeli çevre mühendisinin maaş aralığı nedir?

Şimdiden teşekkürler....

Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  12. Serkan Çiçekay

Serkan Çiçekay CMNet Üyesi

Hangi sektörde peki? Danışmanlık, katı atık,geri dönüşüm, arıtma tesisi işletmesi, arıtma tesisi kurulumu vb ?

13. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Bende çok merak ediyorum açıkcası Nihal hanımın sorduğu soruyu konu hakkında tecrübeli arkadaşlar paylaşırsa sevinirim. Çünkü bende işten ayrıldım ve su an iş arıyorum fakat fiyat konusunda biraz karamsarım özel sektörde iki yıl deneyime sahip olmama rağmen farklı sektörler olduğundan her birinin fiyat aralığı farklı oluyor o yüzden bende nasıl bir yol izleyeceğimi bilemiyorum

14. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

Açıkçası öncelikli olarak Danışmanlık firmalarının vermiş olduğu ücretleri araştırmak istiyorum. Dolayısıyla Pınar Hanım ın da belirttiği doğrultuda bir paylaşım oluşturabilirsek çok memnun olacağım şahsım adıma da. Özellikle iş değiştirmeyi düşünen ve iş arayan arkadaşlarımıza faydalı olacağına inanıyorum.

Bizim firmamızda fiyat aralığı 1750-2000 aralığında örneğin....

Pınar Pelit Demir bunu beğendi.
  15. bll_2081

bll_2081 CMNet Üyesi

il nedir?

16. Erol DALKILINÇ

Erol DALKILINÇ CMNet Üyesi

yeni başlayanlar için normalde 1250 TL 2 yıllık deneyimliler için 1500-1750 3 yıllık deneyimliler için 1750-2000 TL arasında değişmektedir. ;Ne yazık ki bu maaş aralıkları düşük olmasına karşın bazı meslektaşlarımız daha az ücretle çalışıyor.

İpekszksn ve Melih Coşar bunu beğendi.
  17. Pınar Pelit Demir

Pınar Pelit Demir CMNet Üyesi

Erol Bey tesekkürler, vermiş olduğunuz bu rakamlar net mi brüt müdür peki :kötü: ?

18. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

bana bu rakamlar da düşük Erol Bey

19. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

bence gerçekçi rakamlar. o kadar gerçekçi ki hiçbirimiz inanmak istemiyoruz.

20. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

kişi kendisini ispatlama ile ilgili belki de, 3 yıllık deneyimi olan birisinin 2600 den az alması gözünün dışarıda olması demektir, patron kaçırmak istemiyorsa yükseltir ;)

Uğur B. ve Melih Coşar bunu beğendi.