Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisinin aşkı

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Çevre Mühendisinin Aşkı :asik:

Sondaj açtım kalbine nerede aşk suyun ?
    Emme basıncım düştü yoksa paslandı mı motorun ?
    Vantuz taktım tepeye yine hava yaptı borun
    Güzergah çok çetin maslak ile kalmaz sorun
    İsalem gibi cazibelisin aman kurumasın kuyun.

Şair : Talha TAFLIOĞLU
    22 Mart 2011

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Su temini dersinde proje yaparken ilham gelmişti birden =) ortaya bu çıktı.

Çevre mühendisinin aşkı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. maden ocaklarında çevre mühendisinin görevleri nelerdir?

mrb arkadaşlar.ben maden ocağında çalışmaktayım,elimden geldiği kadarıyla bişeyler yapmaya çalışıyorum ama maden ocaklarında çevre mühendisi yada çevre görevlisinin yapması gerekenlerle ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.
  2. Çevre Mühendisinin Bir Günü

Arkadaşlar tesis/danışmanlık/kamu nerede çalıştığınıza göre elbette neler yaptığınız değişiyor ancak çalıştığınız yerde sıradan bir gün sizin için neler yaparak geçiyor sabah işyerinize geldiğinizde nereden başlıyorsunuz? Tecrübelerimizi paylaşalım öğrenci arkadaşlarımız için de faydalı olur:)
  3. Çevre mühendisinin aşkı (anonim)

Birer difüzör olmak vardı seninle Bir havuz tabanında yan yana Ya da ayni savakta iki üçgen diş Ne bir dalgıç perde ayırsın bizi Ne de bir çamur sıyırıcı Çökeceksek birlikte çökelim demiştik Bir havuzun derinliğine... Ama yinede beraber olamazdık Ben zavallı bir laminer akim iken Sen ise hep türbülanslıydın Reynold sayılarımız bile farklıydı Ben ne korozif maddeler gördüm Sen...
  4. Çevre Mühendisinin Asli Görevleri

Forumdaki konulara bakarken birşey dikkatimi çekti.Belediyelerde çalışan Çevre Mühendisi ne iş yapar diye.4 aydır belde belediyesinde Çevre Mühendisi olarak görev yapmaktayım ve Çevre Mühendisinin tanımını ve ne iş yaptığını çok az bilenlerle çalışan bir mühendis olarak herşeyi yapar.Yani abi ne iş olursa yaparız değil ne iş olursa yaptırırız hesabı :).Mesela bir böcek ilaçlaması kesinlikle...
  5. Bir çevre mühendisinin okuyabileceği iki yıllık bölümler

Arkadaşlar merhaba ben iki yıllık bi bölüm okumayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Sadece mesleğime yakın değil gelecekli olabilecek bölümler hakkında da bilgiye açığım :)