• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre mühendisleri için çevre görevlisi aday başvuruları başladı.

T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ÇEVRE MÜHENDİSLERİ İÇİN NİSAN-MAYIS AYLARINDA DÜZENLENMESİ PLANLANAN ÇEVRE GÖREVLİSİ ADAY EĞİTİMİ ÖN TALEP için
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden üye olmanız ve giriş yaptıktan sonra ilgili sekmede bilgileri doldurup kayıt olmanız gerekektedir. Yeterli sayıya ulaşılması durumunda eğitim açılacaktır. Aksi durumda Eylül'den önce olmayacak :(

Bu b@cevrealper
bu bilginin kaynağı nedir bakanlık mı söyledi ?

Bakanlığın bu yönde bir çalışması yok mu? 0312 4102700 eğitim yayın dairesi sürekli arayarak işin peşine düşelim arkadaşlar Mayıs ayi da geçiyor yazında otel fiyatları yüksek olucagini düşünerek bu eğitimi duzenlemekden kacinicaklar hep birlikte sikistirmaliyiz

antalyada yapılacaksa zaten eğitim yazın boş oetl bulmak zor. Bende sürekli arıyorum .Aldığım tek cevap bakanlığın sayfasındaki duyurulardan takip edin.

:D belki Karadeniz'de yapılır o zaman, keşke öyle olsa :)

Arkadaşlar eğitim ile ilgili bilgisi olan veya Bakanlık ile görüşen var mı aranızda?

@cevrealper arkadaşım bu haberi nerden aldın cevap versene ya insanlar merakla bekliyor bi haber almak için. Bir şey söylüyorsun ne açıklaması var ne kaynağı

Ön başvuruları doğrulamak için arayıp bu bilgiyi veriyorlarmış. Bir arkadaşımı da aramışlar, eğitimin birdahaki hafta çeşmede yapılacağını söylemişler. Ne kadar doğrudur bilemem ama aslı varsa bugün yarın açıklanır, ama duyuruyu nereden takip edeceğiz?

Bakanlıgı arayıp bilgi edinmiştim bana öyle dediler izmirde düzenlenecekmiş eger açılırsa

inşallah açılır ve haziranda olur :( 23 mayısta isg sınavı var zaten, son haftası olursa işte çok önemli durumlar var ben haziran başı olsun diye dua etmekteyim :D zaten en az 2 3 hafta öncesinden ilan olacağını düşündüğüm için yine Haziran'da olur gibime geliyor. İsterse Van'da olsun yeter ki olsun bitsin şu iş

Arkadaşlar tarih iyice hazirana kayarsa otel ücretleri artar gibi geliyor, malum kazığı nereden yiyeceğimiz belli olmuyor.
İSG'ye çalışabilirsin eğitim sırasında, genelde sunum okunduğu için bilgisayarı açıp oyun oynayanı bile görmüştüm.

Hala açıklanmadı şu eğitim ne zaman olacak ya :mad: