• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisleri için projeler.

Mehmet Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Kastamonu belediyesi
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.Çevre mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim. Bölümümle alakalı ödevler dersler dışında extra birşeyler yapmak istiyorum. Mesela projeler,sunumlar,kampanyalar vs gibi şeyler. Okulumdaki hocalarımla da görüştüm bir fikrin varsa her türlü yardımca bulunabiliriz dediler. Fakat pek birşeyler yapamadım şuana kadar. İlkokula giden kardeşlerimize bir iki sunum felan ancak yapabildim. Ama bunun dışında başka şeylerde yapmak istiyorum.Tecrübeleriniz fikirleriniz düşünceleriniz nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba, bence bir fikir ortaya atıp bizden bunu geliştirmek için yardım iste. bu şekilde fikri biz verdikten sonra bişey üretmiş olmuyorsun başkasının fikrini hayata geçirmiş oluyorsun.

Mehmet öncelikle çevre mühendisi neler yapar neler yapmalı bu konuları araştırmalısın kendi firmanı kurmak gibi bir düşüncen varsa sana bu konuda yol göstere bilirim. Önemli ölçüde üniversitelerde gördüğüm eksik okulda kimse ehemmiyetine varamıyor yahut idrak edemiyor. Okul bittiği andan itibaren yüksek bir mebla ile çalışacagını sanan arkadaşlarımız oldukca çok ama ne yazıkkı kendini ispatlamadıktan sonra hiç kimse sana beklentin dahilinde olan meblayı vermez aklında olsun olabildiğince çok Çevre Mühendisi ne yapar ne yapmalı bunları araştır tavsiyemdir bilgi edinmek istersen imza daki adrese tıklayıp bilgi edine bilirsin.

@AKDENIZ

Teşekkür ederim paylaşım ve düşünceleriniz için Şükrü bey.

@Serkan Çiçekay

Yalnış anlamış olabilirsiniz veya ben yalnış anlatmış olabilirim.Kimse bana fikir versin bende bunu gerçekleştireyim demiyorum. Sizden istediğim şu; işte zamanında bende böyle bi proje yapmıştım demeniz ve ben o projeyi alıp yapmayacağım. Bir nevi hangi alanlarda çalışmalar daha fazla daha başarılı onların analizini yapmak. Bu arada paylaşımınız için teşekkür ederim.

Rica ederim ayrıca sana bir önerim daha olabilir fazla resmi takılma sıcak olmaya bak özel sektör de bu çok önemlidir :)

@AKDENIZ

Devlet memuru olunca ağız alışkanlığı devamlı ortamda ciddi bulunmak zorunda kala kala böyle olduk :)

Mehmet bu arada eğer modelleme seveso çed mevzuat bu alanlarda kendi geliştir.Öğrenciyken mesleğe atılmış biri olarak söylüyorum bunu piyasa da işini yapabilen az sayıda insan var bunu tecrübeme dayanarak söylüyorum yaptığın işi hakkıyla ve özenerek yap daha başarılı olursun.

Anladım kardeşim :) ama cidden ilk tanıştığın görüştüğün biriyle kesinlile sevecen güleç bir tavır sergilersen artısı çok olur yanlız dediğim yanlış anlaşılmasın yeri geldiğinde de sert tavırlarda bulunmalısın bunu kendin ayarlarsın zaten :)

@AKDENIZ

Teşekkür ederim düşünce ve paylaşımların için fakat yorumda bahsettiğin modelleme ceveso nedir?

Sitede yeni düzenleme yapıyorum ama konular ayrıntılı bişekilde anlattımı düşünüyorum şuan üzerinde çalışmalarımada devam ediyorum :)

@evin müzeyyen

Sorun yok ne kusuru. Sonuç olarak herkes birseyler öğrenme derdinde :) Fakat çok ciddi konuşuyorsam asıl sizler kusura bakmayın dediğim gibi meslek durumundandır

@evin müzeyyen

Bence biran önce kendini geliştirmelisin herkes birşeyler öğrenmek için her saniyelerinde araşrıma yapıyolar sizde yapsanız iyi olur :)

@Mehmet Burak
yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)