Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisleri nasıl eksper olabilir?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Eda Taşpınar tarafından paylaşıldı.

1. Eda Taşpınar

Eda Taşpınar CMNet Üyesi

Arkadaşlar kapasite raporunda eksper diye imza atabilme şartları nelerdir? nasıl eksper olunuyor Çevre mühendisi eksper olabiliyor mu?

2. Ayşe Mıhçıoğlu

Ayşe Mıhçıoğlu CMNet Üyesi

Bilgisi olan varsa lütfen yazabilirler mi?
    Teşekkür ederim.

3. Sordan X14

Sordan X14 CMNet Üyesi

konunun uzmanı olmamakla birlikte mesela makine müh neredeyse her zaman oluyor tesisat ve makine ekipmandan dolayı ama tesis tekstil üretiyorsa tekstil müh gıda üretimi yapıyorsa gıda mühendisi seramik ise seramik mühendisi eşlik ediyor proses uzmanlığı bakımından diye biliyorum bu düz mantıkla gidersek çevre üretirse çevre mühendisi gerekebilir ah bu çevre mühendisleri

Çevre mühendisleri nasıl eksper olabilir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Çevre görevlisinin görevleri ve kimler çevre görevlisi olabilir?

Çevre görevlisi: Faaliyetleri sonucu çevre kirliliğine neden olan ve/veya neden olabilecek ve Çevre Kanununa göre yürürlüğe konulan düzenlemeler uyarınca denetime tâbi kurum, kuruluş veya işletmelerin faaliyetlerinin mevzuata uygunluğunu, alınan tedbirlerin etkili olarak uygulanıp uygulanmadığını değerlendiren, tesis içi yıllık iç tetkik programları düzenleyen tesiste veya çevre yönetim...
  3. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  4. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...
  5. Çevre mühendisleri ve çevre şehircilik bakanliği

Değerli meslektaşlarım önümüzde 2012 yılına dair son atama dönemi var. çevre ve şehircilik bakanlığı çevre mühendisi dışında ne kadar mühendis varsa (başta inşaat) atadı. peki bize sıra ne zaman gelecek ya da sayın bakanımızın bize yönelik çalışmaları nelerdir? bunun yanı sıra biz mühendisler bu durumun düzelmesi için neler yapıyoruz? arkadaşlar dışarıda çevre mühendisi arkadaşların 500-1000...