Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu Tanışma Çayı

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Öğrenci Komisyonu Tanışma Çayı 23 Ekim Cuma saat 18:00'de şube mekanımızda gerçekleştirilecektir.

Program;
    Kısa film gösterimi
    Öğrenci sunumları
    Müzik dinletisi
    Etkinlik afişi ektedir. Katılımlarınızı bekliyoruz.

Adres: İstiklal Caddesi Koçtuğ Han No: 178/2 Tünel-Beyoğlu/TAKSİM
    Tel: (212) 245 89 16

Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Komisyonu Tanışma Çayı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Mühendisleri Odası Öğrenci Kurultayı Yapıldı

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası 3.Öğrenci Kurultayı 25–26 Nisan 2009 tarihinde ÇMO Kocaeli İl Temsilciliği sekretaryasında Kocaeli Üniversitesi Merkez Yerleşkesi Morfoloji Salonunda yaklaşık olarak 300 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi. “Çevre Mühendisliği ve Eğitim” ve “ Mühendislik ve Çevre Sorunları “ kurultayın genel temasıydı. Kurultaya Uludağ Üniversitesi, Marmara...
  2. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  3. Çevre Mühendisleri Odası 'sen sus

Çevre Mühendisleri Odası, sen sus! GÜVEN EKEN 06/07/2011 Kağıda düşen cesur söz, mermiden daha güçlüdür. Mayıs ayının başıydı. Kütahya’daki gümüş madeninin siyanür havuzları bir bir patlıyordu. Olayın hemen ardından bölgeye giden Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Murat Taşdemir’in verdiği bilgileri basın yoluyla takip etmeye başladık. Taşdemir, ‘Türkiye’nin iyi ki bir Çevre...
  4. Çevre mühendisleri odasi örğütlülüğü hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Bu platformda bulunan tüm mühendislerin ve mühendis adaylarının çevre mühendisleri odasının gerek il ve ilçe bazında gerekse ulusal bazda ne kadar örgütlü ve aktif olduğu konusunda ne gibi görüşlere sahip olduklarını merak ediyorum...fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...
  5. Çevre mühendisleri odası

Merhaba Arkadaşlar, Çevre Mühendisi olarak Bursa ilinde çevre mühendisleri odasının bulunmamasından rahatsızlık duyuyorum. Bursa da ikamet edenlerle bir araya gelerek odamızı tekrar aktif hale getirebileceğimizi düşünüyorum. Ancak hangi aşamaları izlemek gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda neler yapılabilir?