Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisleri odasına kayıt işlemi

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Orhan Kaan Türk tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Kaan Türk

Orhan Kaan Türk CMNet Üyesi

Merhaba meslektaşlarım, benim ÇMO ya kayıt ile ilgili bir sorum olacak ;
    Kaydımı kaydımı 3 hafta önce Çevre Mühendisleri odası İstanbul Şubesinden yaptım fakat kartım adresime daha gelmedi oda sicil numaramı öğrenmek için nereyi aramam gerekiyor ya da ne yapmama gerekiyor , yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .

2. FatihYılmaz

FatihYılmaz CMNet Üyesi

Kartın çıkması 3 ayı bulabiliyor, kart İstanbul şubesine gelecek oradan alacaksın. Sicil numaranı ankara şubesinden öğrenebilirsin.

3. hatice

hatice CMNet Üyesi

ankara şubesini arayıp sicil numaranı öğrenmek istediğinizi söylerseniz yada istanbul şubesine başvurup şubedekilerin aramasını sağlarsınız başvuru numaranızla sicil numarasını öğrenebilirler.

4. Orhan Kaan Türk

Orhan Kaan Türk CMNet Üyesi

Sicil numaramı öğrenmiş bulunmaktayım , teşekkür ediyorum . Bu arada bir kartın basılıp yollanması neden 3 ay sürüyor onu da anlamış değilim odamız çok hızlı çalışıyormuş gerçekten bunu öğrenmiş olduk . :)

5. Merve Evrim

Merve Evrim CMNet Üyesi

Evet Kaan malesef öyle.. Zaten öğrenmiş olman da pek işe yaramayacak. çünkü istanbuldan yayınlanan iş ilanlarında kırk yıllık mühendiste bile olmayan kriterler var. :D şimdiden hayırlı olsun!!! :D

Çevre mühendisleri odasına kayıt işlemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre mühendisliği odasına kayıt

herkese iyi günler iyi çalışmalar ben temmuz 2010 da mezun oldum bu ay içersinde de çevre mühendisleri odasına kayıt yaptırmak istiyorum . nekadar ücret ödemem gerekiyo ilk kayıt ücreti ne kadar hesaba nekadar para yatırmam gerekiyo bunlar hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum . Belgeleri kargoyla yollamam mı gerekiyo ? Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkur ederim.
  2. Çevre Görevlisi Atanması İşlemi

Kurumsal elektronik imza ile Ek - 2 kapsamındaki bi işyerinde çevre görevlisinin çevrimiçi izinler portalında işveren tarafından görevlendirilmesi / atanması nasıl yapılıyor? Burda şöyle bi şey var...işverene ait e imza çevre izinleri portalında kayıtlı değil ve portala girdiğimizde işverenin sisteme kayıt yapabilmesi için bi sekme / bölüm bulunmuyor??? Sorun çevre bilgi sistemine kayıt...
  3. Çevre izin lisans sayfasında protokol işlemi gerçekleştirmek

Arkadaşlar an itibari ile çalıştığım firmayı sistemde kayıtlı tesisim yapmaya çalışıyorum. Sorunum şu ki firmada 2 ortak var birinin üzerinde başladık işlemleri yapmaya ama mobil imzayı diğeri aldı. Şu an ben yazılım portalına giriş yaptığımda tesis işlemleri adımından işletmemi seçiyorum. ancak benim vekaletnamemi yükledikten sonra işletme yetkilisi sıfatı ile ve mobil imzasını kullanarak...
  4. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...
  5. Çevre mühendisleri odasına kayıt

ilk kayıt ucreti ne kadar acaba aidat olarak mi yatirilicak yoksa http://www.cmo.org.tr/uyelik/uyelik_ucretleri.php burda 5 tl yaziyor onu mu yatiracagiz kart ucretinin yaninda. Ayrica internet uzerinden yatirmalarda sorun oluyor mu? bir de benim mezun oldugum tarih uzerinden 7 ay gecti.