Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisleri odasına kayıt

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Murat H. Ünsal tarafından paylaşıldı.

1. Murat H. Ünsal

Murat H. Ünsal CMNet Üyesi

ilk kayıt ucreti ne kadar acaba aidat olarak mi yatirilicak yoksa http://www.cmo.org.tr/uyelik/uyelik_ucretleri.php burda 5 tl yaziyor onu mu yatiracagiz kart ucretinin yaninda. Ayrica internet uzerinden yatirmalarda sorun oluyor mu? bir de benim mezun oldugum tarih uzerinden 7 ay gecti.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Şubenizden teyit edersiniz tekrardan fakat ilk üyelikte 2014 yılı için yatırmanız gereken ücretler aşağıdaki gibi olması lazım, internet üzerinden yatırbilirsiniz fakat şubeye gitmeniz gerekecek gitmişken elden verin olsun bitsin..

Yıllık Üye Aidatı 120 TL
    Üye Kayıt Ücreti 5 TL
    Kimlik Ücreti 20 TL

3. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

120 tl gibi birşey

4. Murat H. Ünsal

peki bu asli gibidir belgesi icin kac para alir bi fikriiz var mi noterin?

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Odaya giderken orjinal belgeyide yanınızda götürün orada gösterin, aslı gibidire ihtiyaç kalmaz..

Murat H. Ünsal bunu beğendi.
  6. Murat H. Ünsal

Oyle oluyor mu? Cok iyiymis. Tesekkurler cevaplar icin.

7. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

7 ay önce mezunsanız 2013te mezun olduğunuz tarihten sonraki ayları ve 2014 aidatını alıyorlar ilk kayıt için Bunların yanında üye kayıt ücreti ve kimlik ücreti alınacak

Çevre mühendisleri odasına kayıt konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre mühendisliği odasına kayıt

herkese iyi günler iyi çalışmalar ben temmuz 2010 da mezun oldum bu ay içersinde de çevre mühendisleri odasına kayıt yaptırmak istiyorum . nekadar ücret ödemem gerekiyo ilk kayıt ücreti ne kadar hesaba nekadar para yatırmam gerekiyo bunlar hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum . Belgeleri kargoyla yollamam mı gerekiyo ? Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkur ederim.
  2. Çevre mühendisleri odasına kayıt işlemi

Merhaba meslektaşlarım, benim ÇMO ya kayıt ile ilgili bir sorum olacak ; Kaydımı kaydımı 3 hafta önce Çevre Mühendisleri odası İstanbul Şubesinden yaptım fakat kartım adresime daha gelmedi oda sicil numaramı öğrenmek için nereyi aramam gerekiyor ya da ne yapmama gerekiyor , yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .
  3. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  4. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...
  5. Çevre mühendisleri ve çevre şehircilik bakanliği

Değerli meslektaşlarım önümüzde 2012 yılına dair son atama dönemi var. çevre ve şehircilik bakanlığı çevre mühendisi dışında ne kadar mühendis varsa (başta inşaat) atadı. peki bize sıra ne zaman gelecek ya da sayın bakanımızın bize yönelik çalışmaları nelerdir? bunun yanı sıra biz mühendisler bu durumun düzelmesi için neler yapıyoruz? arkadaşlar dışarıda çevre mühendisi arkadaşların 500-1000...