• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre mühendisliği en iyi 100 meslek arasında

Uğurhan Korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tuğlu Mühendislik
CareerCast.com tarafından, bu yıl 25'incisi yayınlanan meslek derecelendirme raporu 2013 en iyi 100 mesleğini sıraladı.

Meslekler kazanç getirileri ve çalışan memnuniyetleri göz önünde bulundurularak sıralandı

Buna göre Çevre Mühendisliği 26. sırada yer alıyor.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Fakat yıllık gelir doğru mu orasını bilemem :)

Ben Amerika'ya gidiyorum oradan size yazarım :D Yalnız burada önemli olan o ülkede yada coğrafyada çevre mühendisliğinin bu derece önemli olmasını sağlayan en önemli etkenlerden biriside bence, mesleği fiilen yapan çevre mühendislerinin işlerine ve kendilerine duydukları saygıdır. Eminim orada diplomasını kiralayan, işi kolayca almak için piyasayı paspas yapanlar yoktur. Elbette ülkenin ekonomik durumu eğitim seviyesi vb de etkendir ancak bunu da unutmayalım bu da zincirin bir halkası.

@CMNet Okuru
Oralarda yalnız kalmayın diye ben de Amerika'ya gelebilirim Ahmet Bey.Eeeee ne de olsa meslektaşımızı gurbet ellerde yalnız bırakmak olmaz değil mi? :D

Gazete Muhabiri
Ormancı( Ağaç kesenler)
Askeri personel
Aktör
Petrol işcisi
Çiftçi(Süt Çiftlikleri)
Metre okuyucu ?
Posta taşıyıcı(kargo)
Çatı ustası
Uçuş görevlisi (hos & hostes )