Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisliği...(lütfen sonuna kadar izleyelim)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Enise A. tarafından paylaşıldı.

1. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

Ercan Selvi ve Burak Dumlu bunu beğendi.
  2. Nihal Ş. Aksoy

Nihal Ş. Aksoy CMNet Üyesi

Yaş sınırı da kalksın o zaman ...

3. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

anlamadım Nihal Hanım ?

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Video kaldırılmış izlenmiyor.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Facebook'a giriş yapmadan videoyu izleyemezsiniz.

6. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

Fatih Bey video kaldırılmadı duruyor... :)

7. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

anlamsız bir video olmuş

8. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

gerek anlamlı gelir size, gerek anlamsız.Emek verilip seslerini duyurmaya çalışmışlar bende saygı duyup paylaşma gereği duydum...

Fatih Özcan bunu beğendi.
  9. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

Emeklerine karşı söylediğim bir şey yok. Neticede emek emektir. Ama videonun amacı kpss ile olan çevre mühendisliğinin alımının arttırılmasına yönelik olması, çevre mühendisliğini bir şirincikler edasıyla göstermesi hoş değil. Kamuya çevre mühendisi lazım doğrudur. Ama sadece kamuya değil topluma çevre mühendisi lazım. Benim için etraftaki uçuşan kuşlar, böcükler, çocuklar çokta bir anlam ifade etmiyor. Çevre Kirliliği dediğimiz olay doğanın kaldırabileceği kapasiteden fazlasını insan olarak vermemizden kaynaklanıyor. Benim görevimde insanoğlunu bu ekolojik dengeye zarar vermeden adapte etmektir. Çevre Mühendisleri sadece devlete mi lazım? Devlete Çevre Mühendisi alındığında çevre sorunları mı bitecek? Eğer bu mantıkla video sunulursa o zaman devlet polis alıyor neden hala suçlular dışarıda falan filan.

Keziban Gümüş bunu beğendi.
Çevre mühendisliği...(lütfen sonuna kadar izleyelim) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Hastanede çevre mühendisi ne işlerle ilgilenir, neler yapar yardım lütfen!!!

Herkese selamlar Yaklaşık üç yıldır atıksu üzerine çalıştım ve yakın bir zamanda hastanede çalışmaya başlayacağım.Hastane ortamında çalışmış yada bilgisi olan arkadaşlardan ricam, beni bu konuda aydınlatmalarıdır. İnsanın aklına ilk tıbbi atık, iş güvenliği ve ISO geliyor. Tabi bu yazıldığı kadar kolay olmasa gerek. Deneyimlerini yada bilgilerini paylaşabilecek meslektaşlarıma şimdiden...
  3. hangi sektör ne kadar günde ne kadar su kullanıyor?

merhaba arkadaşlar okuldaki bir proje ödevimiz için gebze ilçesindeki fabrkilar günde yaklaşık olarak nekadar su kullanıyor?elinde bununla ilgili bilgi belge ve isatik olan varsa paylaşırsa çok sevinirim
  4. Sizce bu yıl çevre mühendisliği atanma puanları kaça kadar düşer?

arkadaşlar sizce bu yıl atanma puanları kaça kadar düşer???
  5. Çevre mühendisliği sertifika mühendisliği :)

http://www.plusegitim.com/ şu adresteki çevre sekmesine bi göz atar mısınız.buradaki sertifikaların toplamı bizim mühendislik yapıyor :D