Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre mühendisliği odasına kayıt

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Duygu Erit tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Erit

Duygu Erit CMNet Üyesi

herkese iyi günler iyi çalışmalar ben temmuz 2010 da mezun oldum bu ay içersinde de çevre mühendisleri odasına kayıt yaptırmak istiyorum . nekadar ücret ödemem gerekiyo ilk kayıt ücreti ne kadar hesaba nekadar para yatırmam gerekiyo bunlar hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum . Belgeleri kargoyla yollamam mı gerekiyo ? Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkur ederim.

2. sauozgur

sauozgur CMNet Üyesi

Eğer çevre mühendisleri odası temsilcilik bürosuna giderseniz elle de yatırabilirsiniz bankaya para yatırmanıza gerek yok. ilk kayıt ücreti 5 tl kimlik ücreti 15 ve mezun olduğunuz aya göre 2010 aidatı hesaplanır ve onu yatırırsınız. temmuzda mezun olduysanız toplamda 55 tl yatırırsınız.

3. Filiz Gençay

Filiz Gençay CMNet Üyesi

çevre mühendisliği odasına kayıt konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  2. Çevre mühendisleri odasına kayıt işlemi

Merhaba meslektaşlarım, benim ÇMO ya kayıt ile ilgili bir sorum olacak ; Kaydımı kaydımı 3 hafta önce Çevre Mühendisleri odası İstanbul Şubesinden yaptım fakat kartım adresime daha gelmedi oda sicil numaramı öğrenmek için nereyi aramam gerekiyor ya da ne yapmama gerekiyor , yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .
  3. Çevre müh. Odası kayıt

Merhaba, ÇMO'ya kayıt ile ilgili bir sorum var. İstenen belgelerde "diploma veya çıkış belgesi aslı gibidir örneği" yazıyor. Sorun şu ki geçici mezuniyet belgemin orjinaline askerlik şubesi el koydu. Elimde sadece renkli fotokopisi kaldı. Acaba bununla gitsem kayıtta bir sıkıntı olur mu?
  4. Çevre mühendisliği sertifika mühendisliği :)

http://www.plusegitim.com/ şu adresteki çevre sekmesine bi göz atar mısınız.buradaki sertifikaların toplamı bizim mühendislik yapıyor :D
  5. Çevre mühendisleri odasına kayıt

ilk kayıt ucreti ne kadar acaba aidat olarak mi yatirilicak yoksa http://www.cmo.org.tr/uyelik/uyelik_ucretleri.php burda 5 tl yaziyor onu mu yatiracagiz kart ucretinin yaninda. Ayrica internet uzerinden yatirmalarda sorun oluyor mu? bir de benim mezun oldugum tarih uzerinden 7 ay gecti.