Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre mühendisliği özel sektor uygulamaları sunumu

Konu, 'Çevre Mühendisi kimdir ? Ne iş yapar?' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

"Çevre Mühendisliği Özel Sektor Uygulamaları" sunumu ektedir. Özellikle iş hayatına yeni başlayan ve başlayacak olan meslektaşlarımıza faydalı olacağına inanıyorum.

Ekli Dosyalar:

2. genç mühendis

genç mühendis CMNet Üyesi

CAN BEY VERDİĞİNİZ ADRESTEKİ özel sektor uygulamalari sunumu O KB OLARAK GÖRÜNMEKTEDİR... BİLGİNİZE

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

link yenilenmiştir. (19.01.2011)

4. nilbayram

nilbayram CMNet Üyesi

Can bey,

Paylaşım için tesekkürler.Çevre mühedisliğinin kavramını bilmeyenler için güzel bir sunum olmuş.Ayrıca öğrenci ve yeni mezun meslektaslarımızada faydalı olacaktır.

5. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

6. mucahit00

mucahit00 CMNet Üyesi

elinize sağlık güzel paylaşım

7. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

çok güzel olmus gercekten teşşekkürler..

8. Melih Ünal

Melih Ünal CMNet Üyesi

eline sağlık çok güzel bir sunum olmuş

9. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

10. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Paylaşım için ve emekleriniz için teşekkür ederiz Can Bey.

11. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

12. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Emeğinize ve elinize sağlık.Gerçekten güzel olmuş.Teşekkürler.

13. elitok

elitok CMNet Üyesi

meslektaşlarımız için çok faydalı ve güzel bir paylaşım....Emeğinize sağlık...

14. Fatih ÖZKAN

Fatih ÖZKAN CMNet Üyesi

çok teşekkürler Can Bey..

15. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

rica ederim, iyi çalışmalar..

Çevre mühendisliği özel sektor uygulamaları sunumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu

Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu
  2. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği

[COLOR="Red"]TMMOB Çevre Mühendisleri Odası'na göre Çevre Mühendisliği Çevre Mühendisliği Hakkında 1970’li yıllarda artan çevre sorunlarına karşı bütün Dünya’da yükselen çevreci hareketlere Ülkemiz de kayıtsız kalmamış bu alanda yasal düzenlemeler ve kurumsal yapılanmaların yanında üniversitelerde çevre konusunda teknik eğitim de verilmeye başlanmıştır. Halen üniversitelerin...
  3. Çevre mühendisliği sertifika mühendisliği :)

http://www.plusegitim.com/ şu adresteki çevre sekmesine bi göz atar mısınız.buradaki sertifikaların toplamı bizim mühendislik yapıyor :D
  4. Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu

merhaba arkadaşlar, iş yerinde çalışan işçi arkadaşlara "temel çeve bilgileri ve kömür işletmelerinde atık yönetimi" konulu bir eğitim yapacağım bu eğitim esnasında kullanabileceğimin eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla kullanabileceğim çevre kirliliği üzerine bir video nerde bulabilirim? yada elinde video olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum arkadaşlar yardımlarınızı...
  5. Online çevre uygulamaları

arkadaşlar aşağıdaki online çevre uygulamalarına 3 farklı kullanıcı adı ve şifre ile giriyorum bunları tek kullanıcı adı altında toplayıp hepsini birden sistemde bütünen nasıl birleştirebilirim firmada çalışan çevre mühendisiyim tehlikeli atık beyan seveso kimyasallar nevanteri