Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Ödülleri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

konunun nereye ait olduğuna karar veremedim..

Çevre Ödüllerine başvurmak isteyen bir firma, gerekli belgelerle beraber istenen "Ödüllere Başvuru Nedeni (1 sayfa olacak şekilde Gerekçe Raporu ile açıklanacaktır.)" dilekçesine 1 sayfa ne yazabilir diye fikir almak istedim. benim düşündüklerim maksimum 3 4 satır oluyor da...fikir alayım lütfen.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

projeniz ile ilgili bir tanıtım yazısı ekleyebilirsiniz

Çevre Ödülleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AB Çevre Ödülleri Türkiye Programı için başvurular sürüyor

Avrupa Birligi'ne (AB) üye ve üyelik surecinde olan toplam 28 ülkede sürdürülebilirlik konusunda başarılı çalışmalarıyla on plana çıkan işletmelere verilen AB Cevre Ödülleri için başvurular, 30 Ekim 2009 tarihine kadar devam ediyor. İşletmelere Avrupa ve Türkiye pazarında büyük bir kurumsal itibar kazandıracak söz konusu ödül surecine katılmak için öncelikle REC Türkiye ve TUSİAD...
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...