Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre portalında şube ekleme

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında ceren123 tarafından paylaşıldı.

1. ceren123

ceren123 CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

aynı vergi numarasına sahip merkez ve şube tesislerini portala ne şekilde yüklemem gerekir?

2. hepaistos

hepaistos CMNet Üyesi

portala değil çbs' ye eklenmeli.

aynı vergi numarası altında olan tüm tesisler ayrı ayrı çbs kaydı yapılması lazım.

portalda vergi numarası ile aratıldıktan sonra protokolü ve vekaletnemeleri ekledikten sonra tesisleri sırası ile kendi danışman portalınıza yükleyin ve danışman atamasını yapın.

şirketlerle protokol yapılır, tesisler vekaletname ile seçilir.

portalda ki danışman kaydınız için şube tesisleri tanıtacaksanız. yeterliliğe eklemek için bir harç ücreti ödeyip ekleyebilirsiniz.

Çevre portalında şube ekleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevrimiçi çevre izinleri portalında işverenin çevre görevlisini ataması...

Herkese Merhaba, Çevrimiçi Çevre İzinleri Portalına kendi dijital imzamla girip çalıştığım şirketin Çevre Mühendisi ve Görevlisi olarak kendimi kaydettim. İşveren adına kurumsal dijital imzaya sahip yetkilinin bilgilerini, seçtiğim tesisle ilgili yönetmelik kapsamındaki maddeleri ve bana ait işe giriş bildirgesini de portala yükledim. İşe giriş bildirgesini dijital olarak imzalayarak...
  2. Çevre İzin Lisans Portalında belgeleri açamıyorum

Arkadaşlar merhaba; Çevre İzin ve Lisans Portalından almış olduğumuz GFB'yi,bana ait olan Çevre Görevlisi Belgesini açamıyorum.Javayı kurdum.Ekrana gelen eklentiyi de yüklemesini söylüyorum.Java yükleniyor sonra saatlerce bekliyor.Belgeleri göremiyorum.e-imza değil de mobil imza kullandığım için olabilir mi acaba?Bunu nasıl aşabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden herkese teşekkürler.
  3. Çevre yönetim birimine çevre görevlisi ekleme nasıl yapılmaktadır?

çevre görevlisini, çevre yönetim birimi sayfasından sisteme dahil ettik ancak çevre görevlisinin sayfasında meslek bilgileri kısmında çalıştığı kurum görünmemekte, konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi ne yapmamız gerek
  4. Çevre görevlisi ekleme ve beklenmedik şifre

herkese merhaba biz tat tesisiyiz ve ben burada yeni başladım çbs için şifre almak gerekiyordu başvuru formunu çıkardık ama il çevre ye göndermedik henüz fakat bize şifre ve kullanıcı adı geldi o halde başvuru formunu göndermeye gerek var mı ikinci sorum da ben çevre görevlisi olarak kendimi bu tesise nasıl ekleyeceğim? şimdiden teşekkürler
  5. Cbs de tesis ekleme

Merhaba arkadaşlar cbs de bir tesisi birden fazla kayıt etmişler.bunları bir tesis içerisinde birleştirmek için firmaya tesisleri eklemem gerekiyormuş ama tesis ekleyemiyorum.Nasıl yapmam gerekiyor?Şimdiden teşekkür ederim.