Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre projesi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında sümeye tarafından paylaşıldı.

1. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

Arkadaşlar Çevre ile ilgili bir proje lazımda aklınızda olupta gerçekleştirmek istediğiniz varsa paylaşır mısınız kardeşimin ödevi de :)

Çevre projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su temini ve çevre sağlığı projesi

Su temini ve sağlığı dersi nin uygulama alanında yapmış olduğum proje çalışmasını sizlere sunuyorum. Projenin sözel kısmı ve autocad çizimleri iki ayrı klasör çatısı altında tek rar. dosyası halinde buraya ekliyorum. googlecevremuhendisleri. grubundan konu ile ilgili yardım isteyen arkadaşlar lütfen buradan temin etsinler artık burası bizim en önemli ortak buluşma noktamız....
  2. e - Çevre İzinleri Projesi

İşletmeler kuruluş aşamasından itibaren yaşam evreleri boyunca Çevresel konularda çeşitli izin ve lisanslar almak zorundadırlar. Bilgi ve İletişim Teknolojileri kullanılarak iş dünyasının işlerini kolaylaştıracak olan “Çevrimiçi Çevre izinleri Projesi” , bu sürecin elektronik ortamda ve e-imza/mobil-imza kullanılarak yapılmasına imkan sağlayacaktır. Söz konusu izin ve Lisanslar için başvurular...
  3. TUROB ve ÇEVKO'dan Çevre Projesi

iTUROB ile ÇEVKO Vakfı, otellerde ortaya çıkan ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanarak geri kazanılması için geçtiğimiz günlerde, işbirliği protokolü imzaladı. TUROB'a bağlı otellerde hayata geçen "Seyahati Seviyorum Geri Dönüşümü Destekliyorum" projesi ile otellerde 'Geri Dönüşüm' başlamış oldu. Proje sayesinde, pilot bölge seçilen Anadolu...
  4. "Çevre Alanında Kapasite Geliştirme Projesi: Endüstriyel Kirlilik Kontrolü Semineri"

Bölgesel Çevre Merkezi (REC-Türkiye) koordinasyonunda, AB Mevzuatı, temel süreçler ve örnek uygulamaların analiz edilmesi amacıyla, yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı seminer 19 Mart 2012, Pazartesi günü 10.00-16.15 saatleri arasında Ramada Plaza Hotel Ankara, Yaşam Caddesi 4. sokak No.4 Söğütözü Ankara adresinde düzenlenecektir.
  5. Çevre izinleri projesi elveda

Tum cevre izinlerini kullanan arkadaslar ..ozellikle ankara da olup bircok kez gorustugumuz (bu arada baklavalar icin cok tesekurler ) danisman firmalarda calisan cevre gorevlisi arkadaslar...yeni yil ..kis ...bahar derken bir seruvenin sonuna gelindi ...artik sistemler cevre bakanligina devrediliyor bizim yolculugumuz sona eriyor ... umarim cevre izinleri ile olan yolculugunuz bundan sonra...