Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Sağlıkçılar Başbakanı Nasıl Algıladı?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Emre Eryiğit tarafından paylaşıldı.

1. Emre Eryiğit

Emre Eryiğit CMNet Üyesi

Çevre Sağlıkçılar Başbakanı Nasıl Algıladı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre yönetim birimine çevre görevlisi ekleme nasıl yapılmaktadır?

çevre görevlisini, çevre yönetim birimi sayfasından sisteme dahil ettik ancak çevre görevlisinin sayfasında meslek bilgileri kısmında çalıştığı kurum görünmemekte, konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi ne yapmamız gerek
  2. Firmaya çevre görevlisi nasıl tanıtılır?

Merhaba; Firmaya çevre görevlisini nasıl tanıtıyoruz. Yani sorum şu ki yeni açılmış bir firma için tam zamanlı çevre görevlisini nasıl sisteme eklemekteyiz. Teşekkürler
  3. Başarılı bir çevre mühendisi nasıl olabilirim?

Merhabalar. Bir danışmanlık şirketinde çalışmaktayım ama sanki hiç birşey bilmiyor gibiyim. Tam anlamı ile danışmanlık şirketini yürütebilmem için veya benden memnun kalınması için ne tür şeyleri bilmem gerekir. Örneğin; gfb başvurusu yapabiliyorum ama bunların yanında daha fazla kendime ne katmam lazım. Şimdiden teşekkür ederim . Selametle
  4. Çevre mühendisleri nasıl eksper olabilir?

Arkadaşlar kapasite raporunda eksper diye imza atabilme şartları nelerdir? nasıl eksper olunuyor Çevre mühendisi eksper olabiliyor mu?
  5. Çevre görevlisi belgesi nasıl alınıyor?

arkadaşlar malumunuz 1 ocak 2014 tarihinden itibaren yönetmelik değişti ve artık biz çevre mühendisleride sınava girecekmiş. bunun sınavları ne zaman sınava girmek için napcaz yani kısaca nasıl alcaz bu belgeyi? (yönetmelik uygulanmaya başladı mı onuda tam bilmiyorum ya )