• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre şehircilik bakanlığı online portallar

Arkadaşlar merhaba,
Çevre Şehircilik Bakanlığının online yazılım portallarında büyük bir kafa karışıklığı yaşıyorum. şimdiye kadar meslek hayatımda ambalaj bilgi sistemi ve kds portallarını kullandım yani sorum şu Çevre Şehircilik Bakanlığının online ortamda veri akışı sağladığı izin lisans sürecini sağladığı toplam kaç tane farklı portalı var ve bunlar hangi mevzuatlar için geliştirilmiş? toplam kaç tane
bakanlığın sitesinde online uygulamalar giriyorum izin lisans sisteminden bahsetmiyo mesala onun gibi başka portallarda varmı online uygulamalar sekmesinde olmayan
ilgili olan arkadaşlar biraz aydınlatırsa sevinirim.

@Evrem Yeşil
Teşekkür ederim ilginiz için. Bende baktım buraya ilk yazımda söylediğim gibi bu linkte
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
gibi portalın linki yok onun gibi burda belirtilmemiş başka bir link varmıdır diye merak etmiştim izinlisans dışında yok o zaman. Zaten gönderdiğiniz linkteki bir çok uygulamada online çevre portalına bağlanmış. Peki bu uygulamaları online çevre kullanıcı adımız var şifre var ise nasıl erişim sağlıyoruz il müdürlüğüne falan ekletmek için dilekçe mi yazıyoruz acaba

@ekoçev Merhaba,

öncelikle ne işlem yapacaksınız onu anlayamadım.

ambalaj bilgi sistemi için;

tehlikeli/tehlikesiz atık-kütle denge sistemi-motat gibi işlemler, kirlenmiş sahalar- ve ekletmek istediğiniz bilgileri

lisans başvurusu yapacaksınız

siz hangi konularda işlem yapmak istediğinizi belirtirseniz daha sağlıklı yardımcı olabiliriz.

Uygulama ekletebilmenizAdsız.png için ekteki ekrana kendi şifrenizle ulaşmaya çalışın, gerekli işaretlemeleri yaptıktan sonra çıktısını onaylayıp il müdürlüğüne gönderin, sonraki sisteme girişinizde istediğiniz uygulamalar tesisinize tahsis edilmiş olacaktır.