Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre sektörün de açık ve problem nedir?

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Mesut Tekbaş tarafından paylaşıldı.

1. Mesut Tekbaş

Mesut Tekbaş CMNet Üyesi

Sevgili çevre mühendisi ve diğer çevre görevlisi arkadaşlar,
    benim size sorum ve bu mesleğe bir şekilde gönül vermiş, bu alanda çalışmış arkadaşların nerede açıklık olduğu nerenin size göre önü açık, nerede ne gibi problemler var nelerle karşılaşıyorsunuz.
    sizler bu problemlerin çözümü için ne yapıyorsunuz veya iş vereniniz açısından ne yapabiliyorsunuz?
    cvp layan herkese şimdidden teşekkürler.

Çevre sektörün de açık ve problem nedir? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Açık ocaklarda gürültü

Açık ocaklarda gürültü yayılımının geliştirilen bir model ile icelenmesi hakkında makale
  2. Krom cevheri açık ocak

krom cevheri açık ocağı ve krom cevher zenginleştirme tesisi kapasitesi 100 ton/gün ise kapsam dışı mı kalır?
  3. Gelişime Açık Olmak ve Tecrübeler

Gelişime Açık Olmak ve Tecrübeler (İLGİ RİCA EDİYORUM :) ) Arkadaşlar çalışan bir Çevre Mühendisi için ek olarak kendini geliştirme alanları, yapabileceğimiz işler nelerdir? Bu konuda bilgisi olan, arayışa giren arkadaşlarla sohbet için böyle bir konu açtım umarım ilgi ve fayda gören bi konu olarak amacına ulaşır. Tecrübelerini, fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler...
  4. Çevre görevlisi değişikliğinde izlenecek yol nedir?

Çevre görevlisi değişikliğinde izlenecek yol nedir? örneğin daha önce çevre görevlisi tarafından şirkete çevre izni alınmış sistem üzerinden, daha sonra çevre görevlisi işten ayrılmış ve e-izindeki şifreler değişmiş. yeni çevre görevlisi bu durumda ne yapmalı, aynı sistem üzerindeki şifre üzerindenmi devam edecek? yani demek istedeğim bütün bilgiler diğer çevre görevlisinin sistemdeki...
  5. Çevre izni problem

Emisyon konulu çevre iznine başvuruyorum. Daha önce GFB si alınmış. Kapasite 120.000 ton görünüyor fakat bizim kapasite raporumuz ve emisyon ölçüm raporlarımız 100.000 ton. İzin kısmına girdiğimde kapasiteyi güncelleyemiyorum. Nasıl güncelleyebilirim. Sanırım GFB alınırken yanlış girilmiş.