Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre ve Orman Bakanlığına 555 personel alınacak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Eki Görüntüle 11757


  Çevre ve Orman Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatında ihtiyaç duyulan birimlerde istihdam edilmek üzere 555 personel alacak.

  Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada; 28-29 Haziran 2008 tarihinde yapılan KPSS lisans sonuçlarına göre merkez ve taşra teşkilatında ihtiyaç duyulan birimlerde istihdam edilmek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi kapsamında 425, 4/A maddesi kapsamında ise 130 olmak üzere toplam 555 personel alınacağı duyuruldu.

  4/B maddesi kapsamında; 243 Çevre Mühendisi, 101 Orman Mühendisi, 22 Kimya Mühendisi, 8 Biyolog, 8 Kimyager, 16 Harita Mühendisi, 2 Mimar, 3 Şehir Plancısı, 2 Veteriner Hekim, 4 Programcı, 1 Çözümleyici, 2 Maden Mühendisi, 3 Makine Mühendisi, 2 Orman Endüstri Mühendisi, 2 İnşaat Mühendisi, 2 Meteoroloji Mühendisi, 1 Peyzaj Mimarı, 1 Bilgasayar Mühendisi, 1 Elektronik Mühendis, 1 Endüstri Mühendisi alınacak.

  4/A maddesi kapsamında alınacak 130 personel ile alakalı detaylı bilgi daha sonra verilecek. Personel alımıyla ilgili detaylı bilgiler, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Orman Bakanlığı adresinden alınabilecek.

  (CİHAN)
   
Çevre ve Orman Bakanlığına 555 personel alınacak konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre ve orman bakanlığına çevre uyum belgesi için yapılacak müracaatta istenen belge

  ATIK PiL VE AKÜMÜLATÖRLERiN YÖNETiMi hakkındadır. 1-DİLEKÇE -Tarih, sayı, firma kaşesi ve yetkili imza yer alacaktır. 2- PİLLER İÇİN KOTA UYGULAMASI MÜRACAAT FORMU - Yönetmeliğin 25 inci maddesi gereğince pil ithalatçıları bir önceki yıla ait ithalat ve satış miktarlarını göz önünde bulundurarak dolduracaklardır. 3- AKÜMÜLATÖRLER İÇİN DEPOZİTO UYGULAMASI MÜRACAAT FORMU...
 2. Tmmob'nın yetkisi çevre ve şehircilik bakanlığına

  Türkiye'nin gündemindeki önemli projelere dava açıp toplam 150 milyar liralık işi engelleyen TMMOB'un yetkileri, Hükümet'in TMMOB Kanunu'nda yapacağı değişiklikle kısıtlanacak. AK Parti Meclis'te torba kanuna meslek odalarının vize ve onay yetkilerini kaldıracak bir önerge verdi. AK Parti İmar Kanunu 8 maddeye meslek odalarının vize ve onay yetkisini kaldıran ekleme için oylama yaptı ve oy...