Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre ve şehircilik bakanlığı mühendis-mimar alımı

Konu, 'KPSS Forumu' kısmında Sevil Atila tarafından paylaşıldı.

1. Sevil Atila

Sevil Atila CMNet Üyesi

FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
  2. Caha

Caha CMNet Üyesi

Sözleşmeli evet

3. Sevil Atila

Sevil Atila CMNet Üyesi

Sözleşmeli olunca tayin söz konusu olmuyor değil mi

Bundan sonra açılacak kadrolar da sözleşmeli mi olur acaba, fikri olan var mı

4. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

sözleşmeli evet ama toplasan 11 tane çevre mühendisi var o kadar. hayırlısı artar inş.

5. acarr.alican

acarr.alican CMNet Üyesi

başvuruyu ayıptır sorması nasıl yapıcaz acaba

6. tuubabdullah

tuubabdullah CMNet Üyesi

ösym nin siteden yapılacak ben baktım daha eklenmemişti link...Ama para tuzağı bence kpssp3 puanı hesaplanmış olması yeterli demişler çakallar adam başı 15 tl para alacaklar 15000 kişi başvuracak 8 kişi alacaklar :) :)

7. acarr.alican

acarr.alican CMNet Üyesi

8 kişi değilmi ya etme ne zaman 10 nun üzerine çıkmış !!!

8. Caha

Caha CMNet Üyesi

Hakkari şırnak 3 er kişi

9. Sevil Atila

Sevil Atila CMNet Üyesi

Şimdi tercih yapanlar kasımda tekrar tercih yapabiliyorlar mı

10. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

bilmiyorum sıkıntı olabilir. sormak lazım bilen birine puanınız iyiyse bence yapmayın atanacaksanız boşuna sözleşmeliye gitmeyin. puanı düşük olanların tercih etmesi daha mantıklı bence.

11. Sevil Atila

Sevil Atila CMNet Üyesi

86,45 puanım var. Tercih yapsam mı bilemedim

12. tuubabdullah

tuubabdullah CMNet Üyesi

o puana yazık olabilir ama son tercihe kadar da sıra gelmeyebilir tavsiyem iyi düşünün buna girip de normal tercih de tekrar tercih yapıp bir kadro yakmayın diğer meslektaşlarımız da faydalansın.

2014 2016 arası öyle oldu çünkü; yanlış bilmiyorsam sözleşmeli atananlar kadrolu atamalara da tercih yapabiliyor ve kadro yaktılar sürekli.

yusufok bunu beğendi.
  13. umut_y62

umut_y62 CMNet Üyesi

tam bir soygun ve para tuzağı . önceleri tercihlerde para alınmıyordu. baktılar başvuran çok bu noktadan da milleti soyalım. hükümetimiz hiç bir zaman vatandaşını düşünmedi . tamamen soyma odaklı yaklaştı. baksanıza internet üzerinden yapılan başvurudan bile para alıyor. sen ne hizmet verdin de neyin karşılığımı alıyorsun. buton mu açtın.

14. Sevil Atila

Sevil Atila CMNet Üyesi

İyice kafam karıştı. Birde eş durumundan tayin var. Sözleşmeli olarak atanınca tayin de olmuyor galiba

Şimdi baktım da kasım atamalarının tarihini de kaldırmışlar yerleştirme takviminden. Yani ne zaman olacağı belli bile değil

15. müge polat

müge polat CMNet Üyesi

ben bu sene girmedim eski kpss puanımla tercih yapamaz mıyım:rolleyes:

16. mcelebi

mcelebi CMNet Üyesi

2 yıl geçerliliği var müge hanım puanınızın :)

17. müge polat

müge polat CMNet Üyesi

teşekkürler :)

mcelebi bunu beğendi.
  18. Yasemin Kocabey

Yasemin Kocabey CMNet Üyesi

Kimler tercih yapacak bari ona göre tercih yapalım. Malum bayılacağımız kadrolar bizi bekliyor. Fazladan da para ödemeyelim. 85 ler 86 lar için bence belki olabilir 90 üstü zaten başvurmayacaktır sanıyorum .Söylenecek o kadar çok şey var ki ...

19. Zeynep Emir

Zeynep Emir CMNet Üyesi

ösym bile puanıma baktı atanamaz dedi sanırım. son ödeme tarihi için belirsiz bir tarih verdi :) 1 Ocak 0001

upload_2016-9-5_15-53-52.png

Gülin Ç. bunu beğendi.
  20. aldemir072

aldemir072 CMNet Üyesi

sevgili arkadaşlar. bir az önce bir yol genişletme ve yapım şirketinden bir teklif aldım bize vekalet verip gelmiyosunuz gerisine karışmıyosunuz. dediler. sigorta yatıracaz dediler. benden ücretimin ne kadar olduğunu istediler bende ilk defa böyle bir iş yapacam ne kadar istemem lazım..

FERHAT ELÇİ bunu beğendi.