Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacaktır.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Özdemir Ufuk tarafından paylaşıldı.

1. Özdemir Ufuk

Özdemir Ufuk CMNet Üyesi

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI 36/A SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI
    644 sayılı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 36/A maddesine dayanılarak 12/03/2012 tarihli ve 2012/3064 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan“Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Çalıştırılacak Sözleşmeli Personel Hakkında Hizmet Sözleşmesi Esasları” uyarınca sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere 97 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

İlan Metni İçin Tıklayınız.
    Başvuru Formu Tıklayınız.
    Başvuru Sorgulamak İçin Tıklayınız.
    36/A Beyan Belgesi için Tıklayınız.

Kaynak

2. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

bu kaçıncı sözleşmeli personel oldu. 2012 ye birşey bırakmadılar :)
    onuda geçtim bide 25 yaş şartı koymuşlar :(

3. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

5 BEŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ tane ÇEVRE MÜHENDİSİ kadrosu verilmiş. sayıya bakınız: maşalllah, maşallah.....

4. seyaher

seyaher CMNet Üyesi

evet çooook büyük bir sayı ve ortada kpss yok ve şartlardan şu çok garip mezun olduğu döemde ilk 5 içinde olma garip ...?

5. Meltem OSMANOĞLU

evet ama ben onu saglıyorum ya ben tüm şartları sağlıyorum ancak yaş olmuyor ya ..:)

6. Selçuk Baysal

Selçuk Baysal CMNet Üyesi

Sayıyı çok belirlemişler, 5 tane Çevre Mühendisi Çevre Şehirciliğe çok gelir. Şartlar da çok güzel hakikatten, allah sonumuzu hayır etsin başka bişey demeye gerek yok :)

Aybike Sarıçiçek bunu beğendi.
  7. Meltem OSMANOĞLU

mjora bi açık kapıda yok (yönetmeliklerden açık kapı aramaktan herşeyde arar oldum :) )

Zeynep Orhun ve Filiz Bali bunu beğendi.
  8. Meltem OSMANOĞLU

şimdi buna sevinsekmi üzülsekmi .:rolleyes:

9. Erol DALKILINÇ

Erol DALKILINÇ CMNet Üyesi

Üniversiten ilk 5 sıralamaya girmiş...gercekten takdire değer bir şart...
    Türkiye'de 2012 itibariyle 169 üniversite vardır. Bunlardan 105'i devlet Ü., 64'i vakıf Ü. .7 tanesi de vakıf meslek yüksek okulu bulunmaktadır.
    her üniversite çevre mühendisliği bölümü olduğunu düşürsek ve her üni den ortalama 30 mezun olduğunu kabul edelim.
    169x30=5070 mezun çevre mühendisi sadece 1 yıl için,
    sıralamadaki 5 çevre mühendisi ,
    169x5=845 kişi max başvuru yapabilir.
    mezun olduktan sonra 3 yıl deneyım ve askerliği bitirmiş olmak(22-23 yaşında uni bitirip hem askerliğini yapmış hemde 3 yıl deneyimli olan ne kadar mezun var acaba=))
    bu şartta kesin bi sonuca ulaşamadıgım ıcın onların hesabına göre sanırım bi 5 kişi kalıyordur.=)
    demem o ki bir kaç şartla binlerce kişi yi elemek bence hiç adil değil...

10. Meltem OSMANOĞLU

mjora dediğin gibi iyi yönden bakalım sevinelim o zaman ;) :)

11. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

arkadaşlar okuduğunuzu yanlış anlıyorsunuz. ya en az 3 sene deneyimli olacak ya da okulundan ilk 5'e girmiş olacak diyor.

12. Erol DALKILINÇ

Erol DALKILINÇ CMNet Üyesi

iki şartı da ayrı ele almıştım. sadece askerlık ıle deneyımı bir aldım.

13. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

25 yaş altı dıye kaybedıyorum boyle sey mı olur ya:S:S

14. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

Şartları sağlasanız bile gözardı ettiğiniz bir şey var arkadaşlar sözlü sınav alınacak kişide 5 olduğuna göre sınav sırası bile gelmez çoğu kişiye ;)

15. Meltem OSMANOĞLU

5 kişinin en az 3 ü bellidir zaten rahat olun ..!

16. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

arkadaşlar başvuru formunda üniversitede ilk 5 diyor. ancak ilna metninde ise bölüm içindeki sıralamadan bahsediliyor. hangisinin geçerliliği vardır acaba??

17. Alper Bilgin

Alper Bilgin CMNet Üyesi

Bolumu ılk 5 ıcınde bıtırmek gecerlı

hanvey1105 bunu beğendi.
  18. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

peki teşekkürler, ben yaş sıralamasını görmeden başvuru yapmıştım, bölümde ise derecem var ama yaştan mı kaybettik şimdi de ya :)

19. KaanDogukan

KaanDogukan Genel Yönetici

ülkemizin sistemini düşününce bu tür ilanların sadece kılıf olduğunu düşünüyorum... bütün yıl sınava hazırlanan arkadaşlarımız var.. daha sınav sonucu açıklanmadan bir an önce deneyimli eleman kılıfı altında sınavsız personel ilanı veriliyor... ne düşünmeliyiz? biz mi çok fesat insanlarız yoksa bu işin planlamasını yapanlar çok mu masum...

20. Özdemir Ufuk

Özdemir Ufuk CMNet Üyesi

Arkadaşlar bir önceki personel alımı duyurusuna başvuru yapıp kazananların listesi;

Tıklayınız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacaktır. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sözleşmeli personel alımı

KENTSEL DÖNÜŞÜM UYGULAMALARI KAPSAMINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI 03.05.2013 ALINACAK ÇEVRE MÜHENDİSİ SAYISI: 15 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun uyarınca,...