Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim birimi destek!!!

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında orhannbjk tarafından paylaşıldı.

1. orhannbjk

orhannbjk CMNet Üyesi

İlçe belediyesinde çevre yönetim sistemi kurup tesislerimizin çevre iznini almıştık.Tesisler ve ben Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine geçtik.Şimdi burada çevre yönetim sistemi kurmak istiyoruz.Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.Birde ilçedeki sistemden çıkış yapamıyorum.Tesislerin isimleri vergi numaraları vb değişecek.Yardımcı olursanız sevinirim...

2. Gülce Somaklar

Gülce Somaklar CMNet Üyesi

Tesis ismini tesisinizin kendi sayfasından değiştirebiliyorsunuz. Vergi numarası değişikliği için de, telefon ile aldığım bilgiye göre Büyükşehir Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin şu tesisler şu kanun gereği bünyemize alınmıştır benzerinde bir yazı ile Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü'ne başvurması gerekiyormuş. Lisansı yenileme işlemi de ekte bulunan açıklamada mevcut.

Ekli Dosyalar:

Çevre yönetim birimi destek!!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  2. Çevre yönetim birimi

merhaba arkadaşlar, çalıştığım firmada birden fazla tesis var hepsinin vergi numarası aynı daha önceki yıllarda danışmanlık alan firma şimdi çevre yönetim birimi kurmak istiyor. çevre yönetim birimi kuran veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarmısınız
  3. Çevre yönetim birimi

kasım 2013 çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve danışmanlık firmaları hk. yönetmelikte mayıs 2014 e kadar Çevre yönetim birimlerinin yeterlilik alma zorunluluğu belirtildi. Çevre yönetim birimini revize eden var mı arkadaşlar(3 yıllık çalışma belgesi, sgk dökümü ) basamaklar nasıl başvuru nasıl yapılıyor? bu konu ile ilgili olan yok mu hiç, :hasta:
  4. Çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında

6 Mayıs 2014 SALI Resmî Gazete Sayı : 28992 YÖNETMELİK Çevre ve Şehircilik Bakanlığından: ÇEVRE GÖREVLİSİ, ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK MADDE 1 – 21/11/2013 tarihli ve 28828 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Çevre Görevlisi, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmeliğin 5...