Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Yönetim Birimi Onay Süresi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Pınar Yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. Pınar Yıldırım

Pınar Yıldırım CMNet Üyesi

İşletmemizde çevre yönetim birimi oluşturuyoruz ve bu sürecin mümkün olduğu kadar hızlı sürmesi gerekiyor.Sistemden bakanlığa başvuru yaptık onaylanması ne kadar zaman alır?

2. Nap

Nap CMNet Üyesi

Arkadaşlar,

Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları Hakkında yönetmeliğin 8. maddesinin 4. fıkrasındaki "Birden fazla tesis veya faaliyetten sorumlu olan çevre yönetim birimi sorumluluk alanlarını Bakanlığa bildirmek zorundadır." c[FONT=Times]ü[/FONT][I]mlesini farkl[/I][I][FONT=Times]ı[/FONT][/I][FONT=Times][/font][B][I] vergi numaralar[/I][/B][B][I][FONT=Times]ı[/FONT][/I][FONT=Times][/font][/B][FONT=Times][B][I]na ait tesisler i[/I][/B][B][I][FONT=Times]ç[/FONT][/I][FONT=Times][/font][/B][FONT=Times][B][I]in [/I][/B][B][I][FONT=Times]Ç[/FONT][/I][FONT=Times][/font][/B][FONT=Times][B][I]evre Y[/I][/B][B][I][FONT=Times]ö[/FONT][/I][FONT=Times][/font][/B][FONT=Times][B][I]netim Birimi kurulabilir[/I][/B][B][I][FONT=Times] [/FONT][/I][FONT=Times][/font][/B][FONT=Times][B][I] olarak alg[/I][/B][B][I][FONT=Times]ı[/FONT][/I][FONT=Times][/font][/B][FONT=Times][B][I]layabilir miyim ?[/I][/B][/font][/font][/font][/font][/font][/font]

3. A. Halil Ünal

A. Halil Ünal CMNet Üyesi

Farklı lokasyonlarda bulunan ve vergi numaraları aynı olan tesisler için tek birimden yönetmek mümkündür.