Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim birimi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında derfik tarafından paylaşıldı.

1. derfik

derfik CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar, çalıştığım firmada birden fazla tesis var hepsinin vergi numarası aynı daha önceki yıllarda danışmanlık alan firma şimdi çevre yönetim birimi kurmak istiyor.
    çevre yönetim birimi kuran veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarmısınız

2. Tolga Gül

Tolga Gül CMNet Üyesi

Bizim bir çevre yönetim birimimiz var. Sizin sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olabilirim.

seyaher bunu beğendi.
  3. derfik

derfik CMNet Üyesi

çevre yönetim birimi kurarken yanlış tesisi ekledim.çıkarmak istediğimde tesise atanan çevre görevlisini alınız uyarısı veriyor...çevre yönetim birimi kuran arkadaşlar tesise atanan çevre görevlisi nasıl geri alınacak?

4. http://izinlisans.cevre.gov.tr/Yetki/KullaniciGiris.aspx adresinden ÇYB kullanıcı adınız ve şifreniz ile girerek 7. bölümde önce tesisi sonra o tesiste görevli çevre görevlisini seçerek "tesisten al" butonuna tıklayın. tesis yetkilisi ya da e-imza vs gerek yok. iyi çalışmalar.

derfik bunu beğendi.
  5. derfik

derfik CMNet Üyesi

6. Taytek

Taytek CMNet Üyesi

bu konuyla ilgili olarak her türlü sorun ve sorunuza cevap verebilirim..

7. Orhan Şeker

Orhan Şeker CMNet Üyesi

merhaba. Çevre yönetim birimi konusunda tecrubelısınız sanırım. Başlangıc asaması nedır acaba online ortamdamı ıslemler yapılıyor bıte mesela cevre yonetım bırımını ne kadar zaman ıcınde kurabılırz

8. Hakkı Akbaş

Hakkı Akbaş CMNet Üyesi

Merhabalar,
    Çevre yöneyimi kurma aşamasınsa ÇYB bölümünde bir sıkıntı var sanırım.vekaleten bırakan kişi seçtikten sonra vekalet bırakılan kişi seçilememektedir.Bu konuda bilgisi olan var mıdır?

Çevre yönetim birimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre yönetim birimi kurulması

merhabalar, çevre ve orman bakanlığının sayfasından çevre yönetim birimi kurmak için başvuruda bulunmak istiyoruz. kurumumuz sanayi bölge müdürlüğü, çevre görevlisi belgesini aldık, ancak, bu konuda çalışanlar bilirler, 7 aşamalı kayıt işleminin 4. aşamasında tesis seçiniz kısmında ekle dediğimde ekleyebileceğim bir tesis çıkmıyor, bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil...
  2. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  3. Çevre yönetim birimi hakkında...

Sevgili Arkadaşlar,çalışmakta olduğum ahşap mobilya parçası üreten fabrikaya çevre yönetim birimi kurmak üzere alındım.Ama acelemiz yok,şu an hala danışmanla çalışmaktayız. Sizlerle fikir paylaşımında bulunmak istiyorum.Bu birimi oluşturmaya nasıl başlıyoruz?Yeterlilik,onay vs. alma durumu nasıl oluyor?Yasal yükümlülükleri ağır mı?Ağırlıklı olarak işverene mi yükleniyor yoksa çevre yönetim...
  4. Çevre yönetim birimi

kasım 2013 çevre görevlisi, çevre yönetim birimi ve danışmanlık firmaları hk. yönetmelikte mayıs 2014 e kadar Çevre yönetim birimlerinin yeterlilik alma zorunluluğu belirtildi. Çevre yönetim birimini revize eden var mı arkadaşlar(3 yıllık çalışma belgesi, sgk dökümü ) basamaklar nasıl başvuru nasıl yapılıyor? bu konu ile ilgili olan yok mu hiç, :hasta: