Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim birimine çevre görevlisi ekleme nasıl yapılmaktadır?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında turkcevre tarafından paylaşıldı.

1. turkcevre

turkcevre CMNet Üyesi

çevre görevlisini, çevre yönetim birimi sayfasından sisteme dahil ettik ancak çevre görevlisinin sayfasında meslek bilgileri kısmında çalıştığı kurum görünmemekte, konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi ne yapmamız gerek

2. turkcevre

turkcevre CMNet Üyesi

Çevre yönetim birimine çevre görevlisi ekleme nasıl yapılmaktadır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  2. Çevre yönetim birimi nasıl kurulur?? acilll!!

Maden sektöründe, linyit kömürü çıkaran bir işletme için çevre yönetim birimi nasıl kurulur? aşamalar nelerdir? bilgilendirirsenz sevinirim
  3. Çevre görevlisi ekleme ve beklenmedik şifre

herkese merhaba biz tat tesisiyiz ve ben burada yeni başladım çbs için şifre almak gerekiyordu başvuru formunu çıkardık ama il çevre ye göndermedik henüz fakat bize şifre ve kullanıcı adı geldi o halde başvuru formunu göndermeye gerek var mı ikinci sorum da ben çevre görevlisi olarak kendimi bu tesise nasıl ekleyeceğim? şimdiden teşekkürler
  4. Firmaya çevre görevlisi nasıl tanıtılır?

Merhaba; Firmaya çevre görevlisini nasıl tanıtıyoruz. Yani sorum şu ki yeni açılmış bir firma için tam zamanlı çevre görevlisini nasıl sisteme eklemekteyiz. Teşekkürler
  5. Çevre görevlisi belgesi nasıl alınıyor?

arkadaşlar malumunuz 1 ocak 2014 tarihinden itibaren yönetmelik değişti ve artık biz çevre mühendisleride sınava girecekmiş. bunun sınavları ne zaman sınava girmek için napcaz yani kısaca nasıl alcaz bu belgeyi? (yönetmelik uygulanmaya başladı mı onuda tam bilmiyorum ya )