Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim planı hakkında

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Taner Karacaylı tarafından paylaşıldı.

1. Taner Karacaylı

Taner Karacaylı CMNet Üyesi

Merhaba uluslararası projelerde kullanılmak üzere çevre yönetim planına ihtiyacım var örnek çalışma yapan var mı ? teşekkürler

Çevre yönetim planı hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikesiz ve inert atıkların yöntemi atık yönetim planı hakkında bir soru

tehlikesiz ve inert etıklarının kontrolü tebliğinde, atık üreticisinin yükümlülüklerinin ilk maddesinde "Tehlikesiz ve inert atık üretimini en az seviyeye indirecek şekilde gerekli tedbirleri almak, tesisinden kaynaklanan tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanımına yönelik atık yönetim planı hazırlamak ve hazırlanan yönetim planını uygulamakla," sorumludur denilmiş. bu atık...
  2. Entegre atık yönetim planı hakkında herhangi bir çalışma yapan var mı?

Entegre atik yÖnetİm plani hakkinda herhangİ bİr ÇaliŞma yapan varmi_?
  3. Çevre yönetim birimi hakkında

Merhaba, çalışmış olduğum firma Çevre Kanununca Alınması Gereken İizn Ve Lisanslar Hakkındaki Yönetmeliğe göre Ek-2 listesinde yer almaktadır.Firmamıza aitaynı vergi numarası altında farklı illerde akaryakıt istasyonu bulunmaktadır.Bu akaryakıt istasyonlarına ait çevre izinlerini tek bir çevre mühendisi alabilir mi yoksa bir çevre yönetim birimi kurmak zorunda mı?Bu konuda bana yardımcı...
  4. Çevre yönetim planı izleme raporu

ÇED Firmasında çalışan arkadaşlar elinde Çevre Yönetim Planının İzleme Raporu örneği olan var mı? Acil ihtiyaç bulunmaktadır. Firmanın gizli bilgisi veremiyoruz demeyin merak etmeyin bilgiler bizde saklı kalacaktır. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Çevre yönetim birimi hakkında...

Sevgili Arkadaşlar,çalışmakta olduğum ahşap mobilya parçası üreten fabrikaya çevre yönetim birimi kurmak üzere alındım.Ama acelemiz yok,şu an hala danışmanla çalışmaktayız. Sizlerle fikir paylaşımında bulunmak istiyorum.Bu birimi oluşturmaya nasıl başlıyoruz?Yeterlilik,onay vs. alma durumu nasıl oluyor?Yasal yükümlülükleri ağır mı?Ağırlıklı olarak işverene mi yükleniyor yoksa çevre yönetim...