Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Yönetim Sistemi Rehberi

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Çevre yönetim sistemi rehberi

Ekli Dosyalar:

2. Elif Çelen

Elif Çelen CMNet Üyesi

çok faydalı bir kaynak...
    paylaştığınız için teşekkürler..

3. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

4. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Ben de şuan bitirme tezi konumu 14001 üzerine yapıyorum. 14001 belgesi almamış, fakat almak isteyen bir firmaya yardımcı oluyorum aynı zamanda. paylaştığınız kaynak gerçekten çok güzel ve çok faydalı bir rehber oldu benim için. teşekkürler...

5. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Rica ederim, kolay gelsin.

6. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Sadık bey iş,güç ve Çbs bir yana şarkılar çok güzel. Benden destek size :)

7. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

:)Evet Can bey aslında herşey boş bunlar dünya işleri, biraz müzikle ruhumuzu beslememiz lazım:)Şaka bir yana desteğiniz için teşekkür ederim, bir başlıkta açmıştım, istek şarkılarınızı elimden geldiğince seslendirip yükleyebilirim. Bir de aslında bir düşüncem var bunu Fatih bey, diğer yöneticiler ve tüm üyelerimizle organize edip bir CMnet gecesi planlayabiliriz, canlı müziğiniz benden:)

Müjgan Ergül bunu beğendi.
  8. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Ankarada olursa katılırım söz :)

Sadık Güven bunu beğendi.
Çevre Yönetim Sistemi Rehberi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI EĞİTİM KİTAPÇIĞI “ÇEVRE DEĞERLİDİR, TIPKI SİZİN GİBİ” Ocak 2009 - Manisa Hazırlayan ve Sunan : O.Vehbi UÇAL- Makine Mühendisi Eğitim Uzmanı EĞİTİM HEDEFİ “TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ” , ÇEVRE ve ÇEVRE KORUNMASI ÜZERİNDE DURULACAK, ISO 14001 ÇYS. STANDARDI TANITILACAK, ÇEVRE, ÇEVRE...
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Çevre Yönetim Sistemi Genel yönetim sisteminin; çevre politikasının geliştirilmesi, uygulanması, başarıya ulaştırılması, gözden geçirilmesi ve idamesi amacını güden, kuruluş yapısı, planlama faaliyetleri, sorumluluklar, uygulamalar, usuller, işlemleri de içine alan parçasıdır... sunum halindedir..
  3. Havacılık sektöründe çevre yönetim sistemi

Yardımlarınızı bekliyorum
  4. Çevre yönetim sistemi örnegi

Herhangi bir endüstri üzerine hazırlanmış Çevre Yönetim Sistemi örnegi varmı arkdaşlar,yardımcı olabılırsenız çok sevınırım Teşekkürler...
  5. Çevre yönetim sistemi rehberi

Çevre yönetim sisteminin kurulmasına yönelik hazırlanmış harika bir rehber. Dökümana ekten ulaşabilirsiniz.