Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetim sistemi rehberi

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çevre yönetim sisteminin kurulmasına yönelik hazırlanmış harika bir rehber. Dökümana ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. Ahu Nur Şahin

Ahu Nur Şahin CMNet Üyesi

çokkk teşekkürler Fatih Bey...Üzerinde çalıştığım konuda bir dökümanım daha oldu....

Fatih Özcan bunu beğendi.
Çevre yönetim sistemi rehberi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TS-EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARDI EĞİTİM KİTAPÇIĞI “ÇEVRE DEĞERLİDİR, TIPKI SİZİN GİBİ” Ocak 2009 - Manisa Hazırlayan ve Sunan : O.Vehbi UÇAL- Makine Mühendisi Eğitim Uzmanı EĞİTİM HEDEFİ “TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ” , ÇEVRE ve ÇEVRE KORUNMASI ÜZERİNDE DURULACAK, ISO 14001 ÇYS. STANDARDI TANITILACAK, ÇEVRE, ÇEVRE...
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

Çevre Yönetim Sistemi Genel yönetim sisteminin; çevre politikasının geliştirilmesi, uygulanması, başarıya ulaştırılması, gözden geçirilmesi ve idamesi amacını güden, kuruluş yapısı, planlama faaliyetleri, sorumluluklar, uygulamalar, usuller, işlemleri de içine alan parçasıdır... sunum halindedir..
  3. Çevre Yönetim Sistemi Rehberi

Çevre yönetim sistemi rehberi
  4. Havacılık sektöründe çevre yönetim sistemi

Yardımlarınızı bekliyorum
  5. Çevre yönetim sistemi örnegi

Herhangi bir endüstri üzerine hazırlanmış Çevre Yönetim Sistemi örnegi varmı arkdaşlar,yardımcı olabılırsenız çok sevınırım Teşekkürler...