• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre yönetim sistemleri eğitimler hakkında

betül korkut

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
En&Ci Mühendislik
Merhabalar,

ben kendimi kalite yönünde kendimi geliştirmek istiyorum. İso belgeleri hakkında iyi bir eğitime ihtiyacım var. Sizden ricam bana eğitim yeri önermeniz? Sizden eğitimlerinizi nerde aldınız? Eğitim aldığınız yerden memnun musunuz? Ben bu eğitimleri en iyi şekilde nerden alabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi çalışmalar

Eğitimin ayrıntılı içeriğini, süresini , destekleyici dökümanını ve eğitimcinin cvsibilgileri de önem arz ediyor. Beklentilerimi marka seçim üzerine yapıp dinleyiciyi kavrayamamış/ele alamamış
anlatış tarzını yeterli bulmadığım
eğitime katıldığım olmuştu....

Ben eğitim almadan kaliteye giriş yaptım. Bir şeyler öğrendim. Ama eğitim olmadan ilerlemek zor gözüküyor. Ben de tavsiyelere açığım.

Özellikle beyaz yaka çalışanlara yeni versiyon geçiş eğitimleri kesin verilmeli, mavi yaka çalışanlara da verilirse şirket için artı değer olur.

Beste Çevre Danışmanlık Hizmetleri
0212 853 59 15
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .