Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre yönetimi genel müdürlüğü.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Müjdat Öner tarafından paylaşıldı.

1. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

2. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Bizimle ilgili değil kendi içlerinde ve kurumsal veri alışverişi sanırım

3. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

şimdi oldu..bazen isteniyor bazen istenmiyor.sistemle alakalı bi durum sanırım.az önce giremediğim, kullanıcı adı ve şifresi isteyen bi sayfaya şuanda girebiliyorum.

4. Yağmur Cengiz

Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

Bugün ben de yaşadım bu problemi, google chrome dan girdiğimde şifre istedi, firefox dan denediğimde şifre istemeden sayfa açıldı...

Çevre yönetimi genel müdürlüğü. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre yönetimi genel müdürü ve çed ve planlama genel müdürü ile görüşmeler

ÇEVRE YÖNETİMİ GENEL MÜDÜRÜ VE ÇED VE PLANLAMA GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER 28.10.2009 tarihinde Çevre Yönetimi Genel Müdürü sayın Prof.Dr.Lütfi AKÇA ile Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sevinç KARAKAYA bir görüşme gerçekleştirmiş tir. 21.11.2008 tarihinde yayınlanan Çevre Denetim Yönetmeliği ile çevre mühendislerinin çevre görevlisi ve koordinatör tanımlarıyla ile ilgili...
  2. 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı(Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü)

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Hava Yönetimi Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan 2009-2020 Çevresel Gürültü Eylem Planı.
  3. Şemalarla Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Mevzuatı.

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğünce hazırlanmış, tüm Çevre yönetimi mevzuatlarında uygulanacak işlemlerin akım şemalarıyla gösterimi ektedir.
  4. Çevre yönetimi genel müdürlüğü telefon rehberi

Merhaba arkadaşlar; ekli dosyada çevre yönetimi genel müdürlüğünün telefon rehberi mevcut. Bilginize...
  5. Su yönetimi genel müdürlüğü-evsel atıksu arıtma tesisleri için tasarım ve norm rehberi

Evsel Atıksu Arıtma Tesisleri İçin Tasarım ve Norm Rehberi Aralık 05, 2012 Türkiye’de atıksuların uygun şekilde bertarafının sağlanabilmesi için çeşitli ölçeklerde çok sayıda atıksu arıtma tesisi yapılmıştır. Ancak tasarımda yapılan hatalar, normlara uyulmaması ve bilgi eksikliğinden dolayı birçok tesis verimli şekilde çalıştırılamamış neticede ülkemiz adeta bir arıtma tesisi mezarlığı...