• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre yönetimi ve atık eğitimi için kullandığınız video önerileri...

R

ritimsiz

Merhabalar. Ben şantiye de işilere eğitim verirken görsel olması amacıyla videolar izletmeyi slayttan daha olumlu buluyorum. çünkü bu şekilde ilgi daha çok artıyor. illaki slayt şart ama kafa dağıtmak için video yu şiddetle tavsiye ederim. ben eğitimlerde kullandığım ve sosyal medya tarafından ulaştığım bir kaç video yu sizinle paylaşmak istedim.
sizin önerdiğiniz aklınıza gelen çevre, atık dönüşümü, çöp, yenilenebilir enerji, atık su konulu ya da mesleki eğitimlerde çalışanların sıkılmasını önlemek için kullanılabilecek videoları paylaşırsanız memnun olurum.

ilki tabiki de nükleerle ilgili :)