Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Yönü İzleme ve Ölçme Prosedürü

Konu, 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' kısmında ertalhamza tarafından paylaşıldı.

1. ertalhamza

ertalhamza CMNet Üyesi

Merhabalar,

Elinde 14001_4.5.1 İzleme ve Ölçme maddesi ile ilgili örnek prosedür olan var mı? Tam olarak nasıl bir kurgu oluşturulması gerektiği ile ilgili problemler yaşıyorumda..

Teşekkürler

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Merhaba,
    örnek prosedür yok fakat nasıl bir sistem oluşturduğumuzu anlatmaya çalışayım. Yasal gerekliliklere göre formlar ve kontrol listeleri oluşturmuştuk. Kontrol listelerinde ayrıca puanlama özelliği koymuştuk. Her listenin kendi içinde aylık ayrıca tüm listelerin aylık ortalaması ile de aylık şirket performans puanı çıkarıyorduk.

Çevre Yönü İzleme ve Ölçme Prosedürü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Risk analizi ve çevre boyutları prosedürü

Arkadaşlar Merhaba, Otomotiv yan sanayi talaşlı imalat yapan bir firmada çalışıyorum. Iso 14001 ve Ohsas 18001 belgesi için prosedür talimat vs hazırlıyoruz. Risk analizi ve çevre boyutları prosedürünü ortak yapıcaz. Elinde birleşik olarak yapılmış risk analizi ve çevre boyutları prosedürü olan varsa paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler..
  2. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
  3. Çevre yönetim planı izleme raporu

ÇED Firmasında çalışan arkadaşlar elinde Çevre Yönetim Planının İzleme Raporu örneği olan var mı? Acil ihtiyaç bulunmaktadır. Firmanın gizli bilgisi veremiyoruz demeyin merak etmeyin bilgiler bizde saklı kalacaktır. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Çevre Prosedürü Yardım İsteği!!!

Merhaba Arkadaşlar, Benim danışmanlığını yapmış olduğum firmalardan birisi Çevre Politikası belirlemiş durumda bu politika kapsamında benden Çevre Prosedürü hazırlanması konusunda yardım istediler prosedür hazırlamanın bir standartı varmı konuyla ilgili olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...
  5. Ölçme bilgisi sunumlar

Dosyalara ekten ulaşabilirsiniz.