Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevreci Telefon

Konu, 'ARŞİV' kısmında muhendis63 tarafından paylaşıldı.

1. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

Yaprak Cep Telefonu: Çevre dostu plastik malzemeden yapılmış bu cep telefonu konsepti Anastasia Zharkova tarafından tasarlanmış.

çevrecitel.jpg

Naciye Yılmaz bunu beğendi.

Related Contents

Untitled2.png
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Burda dikkat etmen gereken deşarjınızdan akredite lab a yaptırdığınız numunelerle kirlilik yükünü teyit ettirmen. Ben TOWi - Si değerini bu analiz değerinden...
Untitled1.png
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Burda dikkat etmen gereken deşarjınızdan akredite lab a yaptırdığınız numunelerle kirlilik yükünü teyit ettirmen. Ben TOWi - Si değerini bu analiz değerinden...
biyogaz_oluşumu.png
FYI
IMAG0591.jpg
Hesaplamayı resim halinde koyuyorum buradan faydalanabilirsiniz. Ama ben direk 19 mg/lt göre hesap yaptım. Daha sonra baktığımımda C:N:P oranı 100/5/1 olması gerekiyor. Sizin 380 mg/lt koi niz var...
Untitled.png
20161007_132817.jpg
Öncelikle kıymetli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Ben üzerinde çalışabileceğim konuların fotoğraflarını atsam daha net bir tavsiye alabilirim sanırım. Proje derken de listede verilen...
20161007_132805.jpg
Öncelikle kıymetli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Ben üzerinde çalışabileceğim konuların fotoğraflarını atsam daha net bir tavsiye alabilirim sanırım. Proje derken de listede verilen...
20161007_132805.jpg