• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevreden insaata geciş

BERAT ALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Xxx
Kastamonu üniversitesi 3.sinif Çevre muhendisligi ogrencisiyim kendi universitemde insaat daha yeni acildigi icjn gecemiyorum peki başka bir universitede insaata gecme sansim varmi ortalamam 3

Ciddi bisey soruyoruz yatay gecis istanbula vs yapabiliyodim ama cevre zaten insaat burda olsaydi hemen yapicaktim bilen varsa yardimci olabilirmi gerekli bir sekilde

Benim bildiğim kadar 3. Sınıfta geçemezsiniz 1. Veya 2.sınıfın yaz döneminde başvurular başladığında ancak başvurup geçebilirsiniz isterseniz rektörlükte öğrenci işleriyle görüşün

Dersleri daydirsan bile en iyi ihtimal 2. sınıftan baslarsin okul 2 sene uzanmış olur ama cevre iyidir geçiş yapma

Abi kpss ye calisiyorim resmen kadro acilmicak belkide bunu bile bile calisiyormusum givime geliyo zoruma gidiyo ne yapmaliyim ?

Artık ekmek aslanın midesinde. ama su var ki bu ülkede bi bölüm ne kadar revanşta olursa olsun 1-2 yıla en zor ataması olan bölüm statüsüne giriyor. bu yüzden ne kadar da olsa risk alma dönemi baslıyor senin için :D ama kendıne bı hedef seç çalıskan ve girişken olduktan sonra özel de olsa devlet de olsa mutlaka yiyecek bi ekmek bulursun.(fırsatları kacırma )
kendini geliştirmeye bak(yabancı dil,eğitimlere katıl vs.) önunde kocaman 2 sene var şansını iyi degerlendir. Basarılar kolay gelsın.