Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cevremuhendisleri.net döküman formatları

Konu, 'Yönetim Duyuruları' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Değerli üyeler,

Sitemize özel hazırlayacağınız özel dökümanlarda çalışmalarda ekte verilen döküman formatlarını kullanabilirsiniz. Dökümanı oluşturduktan sonra PDF yaparak yayınlamanızda faydalı olacaktır.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Ekli Dosyalar:

Cevremuhendisleri.net döküman formatları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Döküman

selam arkadaşlar herkese kolay gelsin. Ambalaj atıkları üzerine çalışıyorum. İlk ögretim okullarında çocuklara yönelik seminer verecegim bu konu ile elinde döküman bulunan cd slayt veya yardımcı siteler.Yardımcı olursanız çok sevinirim. herkese kolay gelsin iyi çalışmalar. ozgurtirink@hotmail.com adresinden de bana ulaşabilir dileyen arkadaşlar.
  2. Bütün cevremuhendisleri.net ailesine

[SIZE="6"][COLOR="Black"]Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim......
  3. İçtetkik, Aylık değerlendirme formatları

5.06.2012 tarihinde T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü resmi sitesinde yayımlanmış olan “Çevre Görevlisi ve Danışmanlık Firmalarının Kullanacağı Formatlar” bilgilerinize sunulmuştur.
  4. Çevresel gürültü kapsamında hazırlanan rapor formatları

Çevresel Gürültü Kapsamında Hazırlanan Rapor Formatları [COLOR=#c00000]Mevcut İşletme/Tesisler Çevre İznine Tabi İşletmeler için Akustik Rapor Formatı Çevre İznine Tabi Olmayan İşletmeler için Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Rapor Formatı Eğlence Yerleri için Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Rapor Formatı İşyeri, Atölye ve İmalathaneler için Çevresel Gürültü Seviyesi...
  5. Doküman yönetimi

Fabrikadaki tüm dokümanlar bilgisayar ortamında tutuluyor ve yayınları buradan yapılıyor.Fakat kontrollü kopya dağıtımı imza karşılığı formla yapılmakta.Dağıtım ve yayın için sadece bilgisayar ortamına atıfta bulunarak bu imza karşılığı dağıtım olayını kaldırmak istiyorum.Bununla ilgili elinde örnek prosedür olan var mı.Böyle yapmamda bir sakınca olur mu.