Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevrimiçi hata

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Jkahraman tarafından paylaşıldı.

 1. Jkahraman

  Jkahraman CMNet Üyesi

  Arkadaşlar çevrimiçi çevre izin sayfasında kullanıcı adımı ve parolamı girince sayfa eski haline geri dönüyor, chrome üzerinden girince kabul ediyor fakat belgeleri görüntüleyemiyorum lütfen konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
   
 2. Hasan Uzatıcı

  Hasan Uzatıcı CMNet Üyesi

  Ben de aynı sorunla karşılaştım. Explorer'da giriş yapilmiyor. Explorer kendini güncelledikten sonra bu sorun ortaya çıktı. Belki o guncelleme kaynakli bir sorundur ama denemedim. Chrome veya mozilla'dan kullaniyorum.
   
 3. Tansel Özçelik

  Tansel Özçelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

  Explorer 10 yerınde 9 yada 8 kullanmanızı tavsıye ederım. Java vb. programlar kuruluysa hıcbır problem yaşamassınız.
   
 4. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  explorer 10 tamamen sorun yaratıyor. chrome ve mozilla kullanmanızı öneririm
   
Çevrimiçi hata konusuna benzer içeriklerimiz
 1. İş görüşmesinde en çok yapılan 4 hata

  İş görüşmesinde en çok yapılan 4 hata Çok iyi hazırlanmış bir özgeçmişe sahip olsanız da eğer görüşme sırasında iyi bir performans gösteremezseniz bu özgeçmişin hiçbir değeri yoktur. Maalesef bu sıkça karşılaşılan bir durum. İş arayanlar bazen mükemmel bir özgeçmiş gönderirler ancak görüşmede çuvallarlar... Kariyer koçu Carole Martin'in...
 2. Çevrimiçi yazılım portalı

  Merhaba Arkadaşlar çevrim içi yazılım portalına son günlerde giriş yapan oldu mu acaba? Ben bugün danışman firma olarak girip tesis kayıt yapmak istediğimde beni başka bir sisteme yönlendiriyor ve aşağıdaki uyarıları veriyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. İşletme / Firma , tesis kayıt işlemlerini İşletme / Firmanın kendisi http://www.cevre.cob.gov.tr web adresinden "E-İmza" ya...
 3. UYARI! Çevrimiçi Çevre İzinleri

  Çevrimiçi Çevre İzinleri uygulaması , sistemlerin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na devri nedeni ile bir süre hizmet veremeyecektir.
 4. Çbs hata

  Selamun aleykum, ÇŞİM tesisimin ÇBS'de kayıtlı olmadığını söylüyor. ancak ben tesisi ÇBS'ye kaydettiğimde şu hata çıkıyor. Yardımcı olabilirmisiniz.
 5. Izin lisans hata

  Selamun aleykum ... http://izinlisans.cevre.gov.tr sisteme vekaletname yükleyeceğim ancak Vekaletname yüklenmiyor ... aşağıda ekteki hatayı veriyor... yardımcı olabilirmisiniz.