Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevrimiçi izin portalı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Erhan Akkuş tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

Merhaba ben bu Portala girerken Kullandığım kullanıcı adını unuttum nasıl tekrar öğrenebilirim. 3 gün dür çob bakanlığını arıyorum sürekli farklı dahiliyeye aktarıyolar ve biraz önce aktarıldığım dahili numarada sekreterde orada kimsenin olmadığını öğrendim bu nasıl bir iştir ne yapmak gerekiyor..

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

3. mabel

mabel CMNet Üyesi

Erhan Bey;
    Yazılm portalı üzerinden değilde e-devlet kapısı üzerinden sisteme girmeyi deneyin.

4. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

Oradan denemiştim ama olmamıştı. Şimdi Bakanlıktan biri telefonu açtı ve 30 saniye gibi kısa bir sürede hallettiler:) Yinede Teşekkürler...

5. FatihYılmaz

FatihYılmaz CMNet Üyesi

ÇOB da dahiliye diye bir bölüm mü açılmış ki ?

6. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

GFBsini alan bir firma lisans asamasında ben alacam fakat yazılımdan gelmiyor ne gibi bir sorun olabilir. bilen var mı?

7. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

Dahili numara demek istemiş arkadaşımız dahiliye diye bir bölüm elbetteki yoktur.

8. mevlut_d

mevlut_d CMNet Üyesi

Az öncekı sorum yanlıs anlasılmıs herhalde e ızın portalında ki kullanıcı adından bahsetmıstım ben aslında

9. Özlem Kocaman

Tesisi izin lisans başvurularında çagırdıgım zaman bögle uyarı veriyor. Kabul Edilmiş Başvurunuz Bulunmamaktadır.Çevre İzin ve Lisanslarını alabilmeniz için Geçici İzin belgenizin veya süresi dolmakta olan eski İzin veya Lisans Belgelerinizin Sistemde Kayıtlı Olması Gerekmektedir.Eksik Bilgi ve Belgelerinizi Tamamlayıp İşlemleri yeniden başlatmalısınız sorunu bilen bulan var mı?

10. lost

lost CMNet Üyesi

Danışman firma olarak mı kaydetmeye çalışıyorsunuz? yoksa tesiste çevre görevlisimisiniz? eğer tesis daha önce e -çevre portalına kaydedilmişse tesis işlemleri menüsünden danışman firma ata menüsünden girerek en altta "tesisle protokol yap" menüsünü bularak oradan sadece tesisin SGK numarası ve İLİNİ seçip tesis ara demeniz lazım(TESİS ÜNVANINI YAZMAYIN) ozaman mevcut tesis alt tarafta görünecektir. görünen kısında protokol tarihi girin ve sözleşmeyi yükleyin. kaydet diyin ve tesis bundan sonra hangi aşamadaysa o bilgileriyle görünecektir.(gfb alınmış halde) bu anlattığım çevre danışmanlık firmaları için kayıt sistemiydi. eğer bireysel olarak bu tesiste çevre görevlisi olarak çalışıyorsanız tesis işlemleri menüsünden çevre görevlisi atama menüsünü bularak oradan sadece işletmenin SGK numarası ve İLİNİ SEÇEREK tesis ara (TESİS ÜNVANINI YAZMAYIN) derseniz mevcut tesis alt tarafta görünecektir. görünen kısında protokol tarihi girin ve sözleşmeyi yükleyin. kaydet diyin tesis bundan sonra hangi aşamadaysa o bilgileriyle görünecektir.(gfb alınmış halde) bütün bilgileriyle çıkacaktır. yani e- çevre portalından GFB Alınmışsa o da görünecektir..

11. Özlem Kocaman

Çok teşekkür ederim. Dün dediginiz şekilde yaptım ve düzelttim

12. Sema Kayıkcı

Sema Kayıkcı CMNet Üyesi

bakanlıktan kım le görüstünüz can beye ulaşamıyorum.. kulanıcı adımı nuttumda

13. Zeynep Orhun

Zeynep Orhun CMNet Üyesi

Herkese selamlar,

Çevre izin lisans portalına giriş yapmaya çalışıyorum ancak sürekli hata veriyor. Şifre değişikliği yapmaya çalışıyorum bu adımda da şifre değişikliği talebinizde hata oluştu uyarısı alıyorum. Portala kayıt olmuş tüm belgelerimi yüklemiştim. Ancak uzun zamandır kullanmadım. Şu an çevre görevlisi olarak tanımlama yapacağım ama giriş yapamıyorum. Böyle bir sorun ile karşılaşan var mı ? Nasıl çözümleyebilirim lütfen yardımcı olabilir misiniz?

14. deryaozyurt

deryaozyurt CMNet Üyesi

izinlisans@csb.gov.tr ye ekran görüntüleriyle birlikte mail atabilirsiniz, kısa sürede dönüş yapıyorlar.

Zeynep Orhun bunu beğendi.
Çevrimiçi izin portalı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

ÇMO'nun bakanlık yardımı ile vermiş olduğu bu eğitimi alan var mı aranızda ne kadar faydalı ve ne kadar gerekli!...
  2. Çevrimiçi yazılım portalı

Merhaba Arkadaşlar çevrim içi yazılım portalına son günlerde giriş yapan oldu mu acaba? Ben bugün danışman firma olarak girip tesis kayıt yapmak istediğimde beni başka bir sisteme yönlendiriyor ve aşağıdaki uyarıları veriyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. İşletme / Firma , tesis kayıt işlemlerini İşletme / Firmanın kendisi http://www.cevre.cob.gov.tr web adresinden "E-İmza" ya...
  3. Bakanlık izin lisans portalı yazılım uzmanı Sn. Can Güney UYAR aramıza katılmıştır...

Evet doğru okudunuz. Kendisi şu anda çevrimiçi konumda ve bugün itibari ile siteye üye olmuşlardır. Can Bey aramıza hoş geldiniz.
  4. Kuyu izin belgesi izin lisans

Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...
  5. Enerji verimliliği portalı

Arkadaşlar merhaba, Enerji bildirimi yapan var mı aranızda? Belli bir saati var mı gün içerisinde?