Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çimento endüstrisi hava kirliliği ve kontrolü ödevi için yardım

Konu, 'Hava Kirliliği ve Kontrolü' kısmında Anıl ÖZYURT tarafından paylaşıldı.

1. Anıl ÖZYURT

Anıl ÖZYURT CMNet Üyesi

Arkadaşlar hava kirliliği ve kontrolü dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var ödev formatını ekte belirttim yardımcı olursanız sevinirim.

20140319_114640.jpg

2. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

sen nerde okuyon ?

3. Anıl ÖZYURT

Anıl ÖZYURT CMNet Üyesi

Atatürk Üniversitesi

4. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

bu ödevi yapmanın en kolay yolu erzurumda bulunan bir çimento fabrikasına gidio çevre mühendisini ziyaret etmek

5. Anıl ÖZYURT

Anıl ÖZYURT CMNet Üyesi

Erzurum merkezde çimento fabrikası yok kazasında var. vizeler başladığından gitme durumum yok endüstriyel kirlenme kontrolü kitabından biraz bilgi buldum ama biraz eksiğim var.

6. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

o zaman türkiyede ki ve kazasında ki çimento fabrikalarını arayıp orda yetkili bir kişiyle görüşüp bu konuda yardım isticeksin

7. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

8. Hande Öztürk

Hande Öztürk CMNet Üyesi

Akçansa online olarak çok bilgi paylaşmış.İnternet sitelerine göz atmanı öneririm.

Çimento endüstrisi hava kirliliği ve kontrolü ödevi için yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hava kirliliği ve kontrolü yönetmeliği ile ilgili sunum lazım

pazartesi anlatmamız lazım yardımcı olabilecek var mı?
  2. Hava kirliliği ödevi

Çevre ve hayat kalitesi mükemmel olan olan hayalinizdeki bir şehir ve halkı sizce nasıl oluşturulabilir? açıklayınız.
  3. Isınma kaynaklı hava kirliliği kontrolü yönetmeliği hak.

aRKADAŞLAR ÇEVRE İZNİNDEN MUAF BİR FİRMAYIZ. Dolayısıyla emisyon izninden de muafız. Fakat Isınma Kaynaklı Hav Kirliliğinin Kontrolü Yönetmeliğine göre Emisyon ölçümü yaptırmak zorundamıyız? Acil Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. Meyve suyu endüstrisi hava kirliliği ve kontolü yardım

meyve suyu endüstrisi için fotoğraftaki gibi vize yerine geçecek proje ayarında bir ödev yapmam gerekiyor yardımcı olursanız .ok iyi olacak :)
  5. Endüstriyel atıksuların arıtılması çimento endüstrisi yardım

Arkadaşlar endüstriyel atıksuların arıtımı dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var.Ekteki endüstriyel arıtım aşamaları şeklinde ödev hazırlacağım yardımcı olursanız sevinirim.