Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çimento fabrikasında akılalmaz ölüm

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

cimento-fabrikasi.jpg

Erzurum'un Aşkale İlçesi'nde çimento fabrikasında üzerlerine yüksek sıcaklıktaki çimento malzemesi dökülen biri mühendis 2 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.

Aşkale Çimento Fabrikası'ndaki fırın tuğlasının bakımlarını yapan mühendis Serkan Türkoğlu (29) ile işçiler Kadir Şen (27) ve Fethullah Güzel'in (29) üzerine, kazara yüksek sıcaklıktaki çimento malzemesi döküldü. Kazada, işçilerden Kadir Şen olay yerinde hayatını kaybederken, Türkoğlu ve Güzel yaralandı.

Kaynak: Mynet Haber

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bende üzüldüm:( .. Malesef Türkiye'm böyle, Allah rahmet eylesin.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Vefat eden mühendisin Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun bir arkadaşımız olduğunu öğrendim :(

4. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

kaç mezunuymuş ? Allah rahmet eylesin :(

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

6. Cengiz İşleyen

Cengiz İşleyen CMNet Üyesi

Allah Gani Gani rahmet eylesin.....

7. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

8. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Allah rahmet eylesin.. bende haberlerden takip edebildiğim kadar atatürk üniversitesi çevre mühendisliği 2005 mezunuymuş arkadaşımız..

9. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Sınıf arkadaşım cok üzüldüm. Allah rahmet eylesin Ailesine sabır versin...

Çimento fabrikasında akılalmaz ölüm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ölüm nedenlerinden biri "çevre"

Ölüm nedenlerinden biri "çevre" Avrupa iklim değişikliği politikalarında başarılı olurken, biyoçeşitlilik kaybının önlenmesinde hedefe ulaşılamadı. Türkiye’nin de üyesi olduğu, Avrupa Çevre Ajansı, 2010 Yılı Avrupa’da Mevcut Durum ve Görünümü Raporu’nu Brüksel’deki Avrupa Parlamentosu’nda bu verileri vurgulayarak tanıttı. Dünya Sağlık Örgütü’nün tahminlerine göre, Avrupa...
  2. Tuzla'da boya fabrikasında yangın

[SIZE=18px]Tuzla Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir boya fabrikasında yangın çıktı. Tuzla'da yanan boya fabrikasında sık sık patlama meydana geliyor. İtfaiye ekipleri, nitro, selüloz ve tiner tanklarının bulunduğu fabrikadaki yangına müdahale etmekte güçlük çekiyor. Tuzla’da boya fabrikasında çıkan yangın, fabrikanın büyük bölümü kaplamış durumda. Yangına çok sayıda itfaiye grubu...
  3. Alçı Fabrikasında Tozuma

merhaba arkadaşlar.... Danışmanlığını yaptığım bir alçı fabrikasında alçı taşı kırma ünitesi var yani taş olarak alıp toz haline çeviriyorlar kırıcı ve taşıyıcı bantların üzeri kapalı olmasına rağmen tozuma çok fazla olmaktadır bununla ilgili alternatif çözüm yolu önerisi olan arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim....
  4. Elmadağ'da roket fabrikasında patlama

Ankara'nın Elmadağ ilçesinde roket fabrikasında meydana gelen patlamada 2'si ağır 4 kişi yaralandı. Ankara'nın Elmadağ ilçesinde bulunan roket fabrikasında meydana gelen patlamada 4 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre fabrikadaki atık malzemelerin imhası sırasında patlama meydana geldi. Olayda fabrikada çalışan 4 işçi yaralandı. İkisinin durmu ağır olan yaralılar, Elmadağ Devlet...
  5. Şeker fabrikasında çalışan arkadaşların dikkatine..

Arkadaşlar sizlerden hazır tez istemiyorum sadece bu sene şeker fabrikasının atık suyunu arıtma bitirme ödevim oldu. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İsteklerim; 1 ) Şeker fabrikasını araştırırken nelere dikkat etmeliyim 2) Eğer şeker fabrikasında çalışan varsa fabrikanın hangi tür arıtım kullandığı hakkında bilgi vermeleri