Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇKAGİLHY ve Çevre Lisansı Uygulamaları - Ufuk Türkmen

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  TUÇEV Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Sueno Hotel Ekim-2012

  Arkadaşlar, Ufuk Türkmen Bey' in "ÇKAGİLHY ve Çevre Lisansı Uygulamaları" adlı sunumu ekte bilgilerinize sunulmuştur.

  ÇKAGİLHY: Çevre Kanunca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik
   

  Ekli Dosyalar:

ÇKAGİLHY ve Çevre Lisansı Uygulamaları - Ufuk Türkmen konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre mühendisliği özel sektor uygulamaları sunumu

  "Çevre Mühendisliği Özel Sektor Uygulamaları" sunumu ektedir. Özellikle iş hayatına yeni başlayan ve başlayacak olan meslektaşlarımıza faydalı olacağına inanıyorum.
 2. Çevre Lisansı

  Merhabalar. Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisans Hakkında Yönetmelik kapsamında firmamızın hangi listede olduğumuzu nasıl öğreniyoruz ve bunun dışında ise eğer Çevre lisansı almamız gerekiyor mu? Yardımcı olurmusunuzzz???
 3. T.c. çevre ve şehircilik bakanlığı faaliyetleri ve uygulamaları

  Çevre ve Şehir dergisi. http://cevrevesehir.com/ Mobil uygulamalar. http://www.csb.gov.tr/turkce/index.php?Sayfa=faaliyetdetay&Id=641 Mobil uygulama çok hoşuma gitti, yönetmelikler hatta izin lisans portal girşi bile mevcut. Atık yağ toplama projesi http://www.temizcevreengelsizhayat.org/index.html
 4. Online çevre uygulamaları

  arkadaşlar aşağıdaki online çevre uygulamalarına 3 farklı kullanıcı adı ve şifre ile giriyorum bunları tek kullanıcı adı altında toplayıp hepsini birden sistemde bütünen nasıl birleştirebilirim firmada çalışan çevre mühendisiyim tehlikeli atık beyan seveso kimyasallar nevanteri
 5. Çevre lisansı

  Arkadaşlar çevre şehircilikten firmama çevre izni alınması konusunda yazı geldi.firma daha önce çevre izniyle ilgili başvuru yapmış.benim çevre lisansıyla ilgilide başvuru yapmam gerekiyor mu,çevre lisansı başvurusunu hangi durumda yapıyoruz.(fabrikalar mermer ve parke üzerine, atık suyunu arıtıp kullanıyor,osb de)